0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Geely Borui Individual продемонстрований на Пекінському автосалоні

Новенький Geely Borui Individual був продемонстрований публіці на автосалоні в Пекіні. Individual це оновлений седан Geely Borui з розкішним дизайном. Автомобіль стартуетна китайському автомобільному ринку в липні. Зовні автомобіль виглядає дуже привабливо: глянсова чорна фарба, 20-дюймовими колесами з матовими сірими дисками зі спортивних сплавів, і головна родзинка дизайну – дивовижна хромована решітка.

Geely Borui Individual

Але по-справжньому дивовижні зміни торкнулися задню частину автомобіля. Задні сидіння представлені у вигляді двох окремих крісел. А до спинок передніх крісел прикріплений 10,1 дюймовий рідкокристалічний дисплей. Кнопки на фіксованих підлокітниках відповідають за управління інформаційно-розважальною системою, стереосистемою, і кондиціонером. Між задніми сидіннями розташований невеликий холодільнічек. Сидіння оббиті білою шкірою з коричневою прострочуванням.

Лінійка двигунів буде такою ж, як і на стандартній версії автомобіля. Це турбодвигун об'ємом 1.8 літрів з чотирма циліндрами з 163 л. с. і максимальним обертовим моментом в 285 нм; і другий варіант - 3,5-літровий шестициліндровий агрегат потужністю 270 конячок з 345 нм крутним моментом . Двигун об'ємом 2,4 літра не включений в лінійку.

Geely Borui Individual

Ринок розкішних варіантів не дуже дорогих автомобілів стрімко росте в Китаї. Багато покупців автомобілів хочуть дорогі машини, але не бажають купувати нові моделі. Автовиробники помітили цю тенденцію і зайняті розробкою нових висококласних варіантів вже існуючих автомобілів. Geely Borui Individual, однак, є першим в цьому сегменті, і таким чином може бути зайняти вакантну нішу. Принаймні, на деякий час.

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.