0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Лінійка позашляховиків BYD Yuan доповниться повністю електричним варіантом

У Китаї зараз просто справжній бум на електромобілі! Місцеві китайські автовиробники презентували більше електромобілів протягом одного тижня, ніж увесь інший світ протягом року. Зовсім нещодавно було представлено останнє доповнення до гучної флотилії автомобілів BYD Yuan – повністю електричний варіант новенького позашляховика BYD. Повністю електричний варіант Yuan буде запущений на китайському автомобільному ринку в другій половині року. Ціна на позашляховик буде починатися з 150,000 юанів.

позашляховик BYD

Для порівняння, ціна на бензинову версію авто стартує з 59.900 юанів і закінчується на відмітка в 121.900 юанів. Ціна для гібридної версії починається з 209.800 юанів і закінчується на 249.000 юанів.

Нова версія позашляховика отримає такі ж двигуни, як і на гібридному варіанті автомобіля. Тобто два електроагрегата, по одному на передню та задню вісь, потужністю 147 кінських сил і максимальним обертовим моментом 250 нм. Це дуже потужні двигуни для електрокарів. Діапазон руху на одному заряді буде складати близько 250 км.

Це цікаво: BYD серйозно займеться іміджем бренду EV

BYD

Більш точних подробиць про автомобіль поки не повідомляється, але враховуючи досить потужний мотор, можна припустити, що машина виявиться досить жвавою. Цілком можливо, що до моменту випуску авто компанія ще встигне змінити його зовнішній вигляд. Було б непогано, якщо б замість кришки для запасного колеса BYD оснастили свій позашляховик додатковим акумулятором.

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.