✓ 096 80-05-504 ★ ☎ Viber 096 80-05-504
✓ 093 17-04-150 ★ ☎
✓ 095 91-09-504 ★ ☎
Автозапчастини від Постачальника
Працюємо з 2009 року: Пн-Пт 9:00-19:00 / Сб 9:00-16:30
⭐Доставка по Україні ⭐Консультації ⭐Рекомендації
➤ВЕЛИЧЕЗНИЙ КАТАЛОГ ЗАПЧАСТИН
➤для ремонту Чері, Джилі і Грейт Вол
➤Окремий розділ на авто Деу і Шевроле
➤Завжди низькі ціни в магазині і великий вибір
КошикВи вибрали: 0 товарів
Підписка на блог
Ваше ім'я*

Email*


BYD серйозно займеться іміджем бренду EV

12.05.2016 BYD серйозно займеться іміджем бренду EV

Успіх нових електрокарів Tesla наробив багато шуму на світовому авторинку, зокрема, і на китайському ринку «зелених» автомобілів. Приміром, компанія BYD оголосила про плани серйозно поліпшити імідж свого бренду EV. Старший віце-президент компанії, Стелла, повідомила, що керівництво планує приділити цьому питанню найближчі два-три роки.

BYD Tang

Зовсім нещодавно, в рамках своєї брендингової компанії, BYD організували невелику презентацію для шанувальників їхньої продукції в Пекіні. На презентації були представлені автомобілі, названі на честь великих китайських династій – Цінь, Тан і Сун. До речі, такі карнавальні заходи користуються великою популярністю серед китайських компаній, Подібні шоу люблять влаштовувати також і Alibaba Group Holding і Baidu Inc.

На відміну від Tesla, китайський автовиробник також випускає бензинові транспортні засоби та запчастини BYD, електричні автобуси та акумулятори для електромобілів і побутової електроніки BYD.

Byd Qin

BYD продає у Сполучених Штатах електричні автобуси, але не пасажирські легкові автомобілі, в той час як Тесла експортує свою Model S з США до Китаю. До речі, Тесла заявили, що шукають партнера з виробництва в Китаї, щоб уникнути мит.

Також на прес-конференції Стелла Чи повідомила, що BYD планує збільшити кількість вироблених електричних автобусів на своєму заводі в США до 1000 одиниць на рік. Враховуючи те, що на даний момент там проводитися 300 автобусів на рік, це більше ніж сміливі плани. Таким чином керівництво планує відвоювати 12 відсотків північноамериканського ринку в цьому сегменті.

Розкажіть друзям

» Всі новини

.