0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Компанія Great Wall відмовилася продавати свої акції за 12 мільйонів юанів

Один з найбільших виробників позашляховиків в Китаї, компанія Great Wall Motor, збирається відмовитися від угоди з продажу своїх акцій на суму в 12 млрд юанів (1,84 млрд доларів). Таке рішення керівництво компанії прийняло після того, як її акції впали нижче зазначеної у пропозиції ціни.

Автовиробник планував використовувати кошти від угоди для розширення розробки і виробництва електричних транспортних засобів, але тепер буде використовувати для цих проектів тільки вже накопичений капітал.

Great Wall Hover H3

Представники Great Wall Motor заявила, що не буде шукати нових пропозицій по продажу своїх акцій протягом трьох місяців і намагатимуться підняти гроші по інших каналах, якщо це буде необхідно.

Компанія Great Wall приєднується до постійно зростаючого числа компаній, які змінюють або скасовують свої пропозиції по розміщенню акцій після обвалу фондового ринку в Китаї в минулому році на загальну суму 5 трильйонів доларів США. З початку цього року вже 63 компанії переглянули свої плани по випуску додаткових акцій. Така інформація надана організацією Shanghai Securities News.

Great Wall Haval

Тим не менше, ряд компаній, в число яких Anhui Jianghuai Automobile Co., BYD Co. і Chongqing Changan Automobile Co. розробили плани з продажу додаткових акцій, щоб виручити кошти для фінансування розвитку електромобілів. Але остаточно плани по збору коштів цих компаній до цих пір не прийняті.

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.