0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Geely запустили перший з 3 кросоверів, запланованих на 2016 рік

Перший із трьох нових кросоверів китайського автовиробника Geely Holding Group Co., запланованих на реалізацію в цьому році, вже надійшов у продаж.

Це позашляховик Geely Boyue, ціна на який починається з позначки в 98,800 юанів ($ 15,200). Довжина автомобіля складає 4519 мм, ширина – 1831 мм, висота – 1694 мм, Колісна база нового авто дорівнює 2670 мм

Geely Boyue

Автомобіль пропонує три комбінації силових агрегатів: 2,0-літровий атмосферний двигун з п'ятиступінчастою механічною коробкою передач; або 1,8-літровий турбований двигун з механічною коробкою з шістьма швидкостями або такий же, але з автоматичною коробкою передач.

Boyue є другою моделлю, яку розробила компанія Geely на своїй новій автомобільній платформі під кодовою назвою NL. Першою моделлю на цій платформи був седан Geely GC9 середнього розміру, який надійшов у продаж в минулому році.

Geely планує запустити ще два кросовери, які отримали поки кодова назва GS і NL-4. Ці релізи так само заплановані на поточний рік. Обидва автомобілі будуть розділяти таку ж платформу, що і Boyue.

Geely Boyue

Боси корпорації розраховують, що три нові моделі замінять три нинішніх головних кроссоверова Geely, які продаються вже не так добре, незважаючи на захоплення попиту у жителів Китаю на кросовери і позашляховики.

Протягом перших двох місяців, загальний обсяг продажу автомобілів Geely виріс на 2 відсотка в річному вирахуванні до 93,420 автомобілів. Але об'єднані постачання трьох старих кросоверів - моделей GX7, SX7 і GX9 - впали на 36 відсотків до 7,735 автомобілів.

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.