0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Новенький седан JAC J4 і нові запчастини на китайські авто

Спочатку 2015 дебютував представник марки JAC - бюджетний седан J4-класу. Розробка екстер'єру китайського автомобіля проходила спільно з італійськими колегами. Як результат машина вийшла привабливою, гармонійно складеної і пропорційної. Причому бюджет на розробку моделі був виділений досить скромний. Запчастини на китайські авто Джак будуть вироблятися в Китаї.
запчастини на китайські авто
Особливості інтер'єру, технічного оснащення й запчастин на китайські авто.
 
У зовнішньому оформленні компактного седана J4 складно виявити які б то не було надмірності. У моделі всі кузовні сегменти поєднуються досить точно. Особливою оригінальністю машині додає фальшрадиаторная решітка і специфічна кормова оптика. Усередині седан отримав 5-тимісні компоновку.
Габаритні та технічні параметри:
  • протяжність - 4435 м;
  • ширина - 1,725 ​​м;
  • висота - 1,505 м;
  • кліренс - 16 см (при сильному завантаженні - 12,5 см);
  • споряджена маса - 1100 кг;
  • розгін до сотні - 13,5 с.;
  • гранична швидкість - 180 км / год.
Інтер'єр відрізняється прийнятною ергономікою, пристойно виглядають оздоблювальні матеріали. Серед недоліків усередині автомобіля можна відзначити не дуже-то зручну посадку сидінь, наявність великої кількості кишеньок, місткість яких замала, а також з часом обтирають покриття «під хром».
Бюджетного класу JAC J4 оснащений бензиновим 4-циліндровим двигуном з робочим об'ємом 1,5л. Максимальна потужність мотора - 113 л. с. на 6 000 об / хв. Найбільший момент крутіння - 146 Н / м. Пару силовій установці створює 5-діапазонна МКПП. Як опція можливе облаштування і безступінчатим варіатором.
Точна вартість J4 ще не озвучена. Фахівці прогнозують, що цінник буде на 152-184 тис. грн за базовий варіант. У 2015 році, ближче до початку продажів, буде надходити більш детальна інформація про авто. Прогнозують низькі ціни на запчастини на китайські авто.
Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.