0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Новий позашляховик Chery Tiggo 3X незабаром з'явиться в продажу

Не так давно в мережу потрапили перші шпигунські фотографії нового позашляховика Chery Tiggo 3X, який планується поки що тільки для Китаю. Chery Tiggo 3X, по суті, є спортивний купе варіантом популярного позашляховика Chery Tiggo 3, і заснований на тій же платформі, як і готується до виходу Cowin Auto X3. Chery Tiggo 3X буде запущений на китайський автомобільний ринок у першому кварталі поточного року.

 

Chery Tiggo 3X

 

Оригінальний автомобіль Chery Tiggo 3 у виробництві ще 2006 року. За цей час він пережив не одну зміну зовнішнього вигляду, і з кожною зміною модель виглядає все краще. Автомобіль, що незмінно користується популярністю серед автолюбителів з самого першого запуску. Ціна на нього починається з 73.900 і закінчується близько 98.900 юанів. Chery Tiggo 3 незмінно комплектується 1,6-лтровым бензиновим двигуном потужністю 126 кінських сил, в парі з п'ятиступінчастою механічною або CVT коробкою передач.

Новий Chery Tiggo 3X отримає той же 1,6-літровий двигун і, крім того, 1,5-літровий двигун потужністю 106 кінських сил. Це, здається, ледве достатньо для такого позашляховика, не кажучи вже про спортивному варіанті такого автомобіля. Н такий хід дозволить Chery продавати його за ціною з урахуванням субсидій, наданих Китаєм для покупки малолітражних автомобілів. Очікується, що ціна на Tiggo 3X розпочнеться близько 68.000 юанів. Модель спрямована на молодь, а молодь віддає перевагу стилю, а не потужність, або, у всякому разі, так вважає компанія Chery.

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.