0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Новий позашляховик Chery T15 був помічений на дорогах в Китаї

Китайським фоторепортерам вдалося зробити знімки нового компактного позашляховика Chery T15, який є виробничою версію концепт-кара Chery TX, який дебютував на автосалоні в Пекіні ще в 2012 році. T15 буде запущений на китайський автомобільний ринок на початку 2016 року, і найімовірніше, під суб-брендом Arrizo.

Chery T15

Зовнішній вигляд автомобіля виглядає дуже сучасно. В першу чергу впадає в очі величезна гексагональна передня решітка, увінчана емблемою Chery. Через ліній кузова автомобіль не здається дуже важким і великим, а швидше навіть спортивним. Фари виглядають досить просто і трохи відрізняються від представлених на моделі 2012 року.

Інтер'єр виконаний переважно в чорних і сірих кольорах. Оснащення відрізняється лаконічністю, але така скромність тільки додає салону стилю. На торпедо можна помітити великий РК-дисплей і аналогові кнопки управління під ним. Також видно, що панель приладів теж оснащена РК-дисплеєм, що вже набагато цікавіше.

Chery T15

Позашляховик TX15 базується на тій же платформі, що і седан Chery Arrizo 7. Будуть доступні дві різні комплектації по двигунам: 1.5 літровий з бензиновий агрегат потужністю 147 конячок і функцією турбонаддува; а так само новий 2.0-літровий двигун, потужність якого поки точно не відома. Двигуни будуть комплектуватися шестиступінчастою механічною або автоматичною трансмісією.

 

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.