0
Кошик
0 грн.
Онлайн заявка

Ви можете вказати свій номер телефону і наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом..


Ваше ім'я*

Телефон*

Вкажіть запчастини, які Вас цікавлять*


Голова КНР оглянув автобус BYD в Лондоні

Голова КНР Сі Цзіньпін виділив час із свого державного візиту до Лондону, щоб подивитися на електричний двоповерховий автобус BYD.

У супроводі установчого голови BYD Ванга Чуанфу, герцога і герцогині Кембриджа, президент Сі сів на автобус, повністю спроектований і побудований компанією BYD, яким вже найближчим часом будуть користуватися жителі Лондону.

Новий автобус не виділяє шкідливих викидів. Модель була розроблена після того, як мер Лондона зажадав від BYD розробити транспортний засіб, який, як заявили деякі експерти, було технічно не можливо. Два роки потому BYD відповіли на виклик!

автобус BYD

Исбранд Хо, керуючий директор BYD Європа, заявив: "Це подія сьогодні дійсно підкреслює, що епоха електричних автобусів прийшла. Наша компанія довела, що технологія електричних запчастин BYD цілком самодостатня. Разом ми зможемо забезпечити операторів автобусів продуктами, в яких вони потребують ".

Новий автобус може перевозити 81 пасажира і обладнаний кондиціонером. Він буде в стані від'їздити до 190 милі в міських дорожніх умовах на одній зарядці. А повна підзарядка батарей здійснюється за 4 години.

Лондонський автобусний парк має близько 9000 автобусів і обслуговує 6,5 млн пасажирів на день. Трафік в Лондоні більш насичений ніж у Парижі і Нью-Йорку разом узятих. Два повністю електричних одноповерхових автобуса BYD були в успішній пробної експлуатації в Go-Ahead на двох маршрутах TFL протягом майже двох років. І тепер компанія BYD отримала замовлення на ще 51 одноповерховий електричний автобуси для роботи з Go-Ahead.

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.