✓ 096-80-05-504 ★
✓ 093-17-04-150 ★
Автозапчастини від Постачальника
Працюємо з 2009 року: пн-сб 9:00-19:00
Доставка по всій Україні
➤Кращий каталог для ремонту
➤автомобілів Чері, Джилі і Грейт Вол
➤Окремий розділ запчастин для Деу і Шевроле
➤Завжди низькі ціни в магазині і великий вибір
КошикВи вибрали: 0 товарів

Qoros 2 - невеликий китайсько-ізраїльський кросовер

30.04.2015 Qoros 2 - невеликий китайсько-ізраїльський кросовер
У Шанхаї на квітневому авто показі виставлений новітній міні-кросовер сучасного китайського автопрому - Qoros 2SUV PHEV. Комплектація паркетника припускає наявність бензоелектричного приводу на чотири колеса і оригінальною бездротової індукційної підзарядки від інноваційної тягової батареї. Не виправдавши тізерів, Корос виявився менш великим, ніж передбачалося. Китайська автомобільна Новинка відповідає сегменту B +.
запчастини на китайські авто

Технічний план та особливості експлуатації

Дебютував прототип 2 позашляховик PHEV є демонстрацією серійного кросовера і майбутнього гібридизації. Характерну для моделей Qoros межу видає в машині особлива лінія бічного скління. Більше нічим приплющений паркетник не ототожнюється з автомобілями лінійки Корос 3.
Габаритні дані:
  • • протяжність авто - 4181 м;
  • • ширина - 2,03 м;
  • • висота - 1553 м;
  • • колісна база - 2,6 м.
Під капотом новинки укріплений незвичайний турбо двигун. Позаду машини облаштовано дві силові електроустановки, підживлює від літій-іонної потужної батареї, яка володіє значною енергетичною щільністю. Движок має 4-ри типу функціонування - електричний, спорт-режим, зручний «гібрид» і ППП - «повний привід постійно».
Технологія підзарядки акумулятора особливо відпрацьована китайсько-ізраїльським автовиробником. Адже підзарядку можна здійснювати від звичної всім електромережі або бездротовим методом. Незвичайністю концепту Qoros є і наявність QR-коду на витонченій панелі-даху панорамного типу.
Коли надійдуть у продаж серійні версії невідомо. Точно можна сказати тільки що Qoros 2 обов'язково з'явиться в Європі.
Розкажіть друзям

» Всі новини

.