0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Geely прагне збільшити частку електромобілів і гібридів до 90% від загальних продажів

Представники компанії Geely Holding Group Co. заявили, що вони планують збільшити частку електричних транспортних засобів і гібридних автомобілів до 90 відсотків своїх щорічних продажів до 2020 року. Таким є амбітний план китайського автовиробника по підвищенню ефективності використання альтернативних ресурсів палива. Нагадаємо, що в такі рамки китайських автовиробників поставило уряд країни, прагнучи до 2020 року максимально скоротити використання бензинових транспортних засобів.

Близько двох третин зелених моделей Geely буде звичайними бензиново-електричними гібридами, і велика частина залишилася третини - електрокарами, повідомили представники компанії в середовище.

Електрокар Geely EC7-EV

Китайський уряд вимагає від автовиробників щоб середня витрата палива становив не більше 5 літрів на 100 кілометрів (47 миль на галон) до 2020 року. На сьогодні середній показник становить 6,9 літрів на 100 км (34 милі на галон).

В минулому місяці, уряд заявило, що буде стимулювати субсидії, спрямовані на прискорення будівництва станцій підзарядки.

Корпорація Geely, яка займається розробкою автомобілів з Volvo Cars, заявила, що прагне здійснити "істотний прогрес" у розробці бензинових транспортних засобів Geely до 2020 року, але не вдаючись у подробиці. Компанія почала продажі свого першого електромобіля в середу, максимальною дальністю якого становить 330 кілометрів (205 миль) на одній зарядці.

Компанія заявила, що планує запропонувати свої гібридні моделі за цінами, еквівалентним звичайним автомобілям.

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.