0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Новий Haval Concept R помічений на стоянці біля автосалону Гуанчжоу

На автосалоні в місті Гуанчжоу на суд відвідувачів був представлений новий концепт автомобіль компанії Great Wall Haval Concept R. Дебют цієї моделі вже відбувся у квітні на автовиставці в місті Шанхай. Але незвичайним є те, що новий концепт-кар Haval Concept R можна було помітити на автостоянці перед виставковим центром ще за кілька днів до показу на автошоу. Не часто випадає можливість подивитися на ексклюзивні моделі в «природному середовищі», вдалині від виставкових вогнів і блиску.

Haval Concept R

Новий Haval Concept R зовні виглядає дуже добре з усіх боків. Дизайн досить свіжий і сучасний. Дизайнери надали лініях кузова спортивну обтічність і серйозний і агресивний настрій. Також, дуже цікаво було подивитися на новий концепт-кар на стоянці, біля припаркованого Haval H8. У порівнянні з ним Haval Concept R здається менше, ніж на виставковому стенді.

Haval Concept R

Компанія Great Wall поки ще нічого не повідомляла про технічну начинку автомобіля і його потужності. Але якщо зіставити його розміри і спортивну спрямованість, то можна припустити, що новий концепт-кар буде обладнаний двигуном 2.0 турбо. На щастя, один такий є в арсеналі компанії Great Wall і його потужність становить 218 кінських сил з обертовим моментом в 324 нм. Такий агрегат використовується в моделях Great Wall Haval H7 і Haval H8.

Поки що більше про новинки найбільшого виробника позашляховиків в Китаї більше нічого не відомо. Можливо більше інформації буде розкрито при дебюті автомобіля на автосалоні в Гуанчжоу.

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.