0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Завдяки попиту на седан Vision продажі Geely підскочили на 12%

Обсяги продажів компанії Geely Automobile Holdings Ltd. зросли у жовтні на 12 відсотків у порівнянні з роком раніше до 49,500 автомобілів. Причиною успіху виявився високий попит на перероблений компактний седан Vision.

Поставки покращеного Vision і попередньої моделі склав 13,736 автомобілів минулого місяця, що більш ніж у шість разів більше обсягу продажів у тому ж місяці минулого року.

Поставки нового компактного автомобіля Geely Emgrand - бестселера моделі Geely - зросли на 6 відсотків у річному вирахуванні до 20,079 автомобілів.

автомобіль Geely Vision

А перший розроблений компанією седан середнього розміру - GC9, згенерував новий щомісячний рекорд продажів автомобілів. Обсяг продажів цієї моделі в жовтні склав 4,979 одиниць. GC9 надійшов у продаж лише в квітні цього року.

І навпаки, загальний обсяг продажу трьох старих кросоверів компанії, GX7, SX7 і GX9, знизився на 33 відсотка до 4378 автомобілів минулого місяця.

Ці три транспортних засоби намагалися конкурувати на ринку, що швидко розвивається кросоверів в Китаї, який постійно поповнюється новими моделями. У цьому місяці, Geely, як очікується, представить новий кросовер який базується на платформі, розробленої спільно з Volvo Car Corp.

Geely не розкриває інформації щодо продажів інших своїх моделей за жовтень.

Завдяки успішним показниками продажів за минулий місяць, загальний обсяг продажу автомобілів Geely підскочили на 27 відсотків у річному вирахуванні до 404,863 автомобілів.

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.