0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Доступні фото універсал версії нового безіменного концепт-кара Geely Emgrand!

Китайські ЗМІ продовжують невпинно працювати і радувати нас шпигунськими фотографіями нових моделей. На цей раз репортери зуміли роздобути ефектні шпигунські фотографії чергового невідомого нового концепт-кара Geely Emgrand, який, ймовірно, також дебютує на автосалоні в Гуанчжоу в кінці цього місяця. Новий концепт-кар є спортивним універсалом, і, мабуть, є універсал-версією поки безіменного нового седана Geely Emgrand, який з'явиться на китайських дорогах вже найближчим часом.

Чи буде ця універсал версія теж випускатися у продаж найближчим часом – поки невідомо. Але плани корпорації Geely вторгнення в Європу добре відомо, і для цієї битви їм би не завадив спортивний універсал, що дає можливість поборотися за покупців і в цьому сегменті ринку. І здається, що новий концепт-кар повинен відмінно впорається з цим завданням.

новий універсал Geely Emgrand

Зовнішній вигляд кузова автомобіля поєднує в собі спортивну плавність ліній і повсякденну практичність. Концепт-кар виглядає досить просторим, що дозволить використовувати його як сімейний автомобіль. В загальних рисах дизайн просто чудовий. Єдине побоювання можуть викликати тільки трохи маловатые заднє та бокові стекла.

Інформації про те, які саме запчастини Geely Emgrand встановлені під капотом нового концепт-кара, поки що немає. Але швидше за все, харчуватися автомобіль буде гібридної моделі. І ймовірно, що бензинові агрегати будуть з чотирма циліндрами і об'ємом 1,3 і 1,5 літра з турбонаддувом.

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.