0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Новий поки безіменний седан Geely був помічений китайськими журналістами

Чергові шпигунські фотографії поки ще безіменного компактного седана Geely Emgrand, виробничої версії нового концепту Geely Emgrand, що дебютував у квітні на автошоу в Шанхаї, були опубліковані китайськими фоторепортерами. На знімках можна розглянути новий седан Geely, який стоїть на бортовій вантажівці.

новий седан Geely

Планується, що седан дебютує на автосалоні в Гуанчжоу в листопаді, а запуск на китайський автомобільний ринок відбудеться в першому кварталі 2016 року. Нова модель буде доступна в комплектації з двома бензиновими двигунами з чотирма циліндрами: 1,3 турбо з 133 кінських сил і обертовим моментом в 185 нм в комплекті з шестиступінчастою коробкою CVT; а також 1.5 літровий двигун потужністю 150 конячок в парі з шестиступінчастою механічною або шестиступінчастою автоматичною трансмісією. Важливим моментом є те, що двигуни на новій моделі автомобіля будуть об'ємом до 1,6 літра, а значить седан потрапить під дію програми субсидій, ініційованої урядом.

Новий автомобіль буде базуватися на платформі, спільно розробленої компаніями Geely і Volvo, що вже є традицією для всіх нових моделей Geely. Боси компаній очолюють великі надії на автомобілі на спільній платформі, так як саме з їх допомогою вони планують завойовувати авторинок Європи.

Інтер'єр автомобіля журналістам особливо розгледіти не вдалося. Але вдалося помітити, що модель має плоскодонним кермом, сенсорним екраном на панелі управління і шкіряним салоном.

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.