0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Продажі Great Wall за останній квартал знизилися на 8,6%

Квартальний прибуток компанії Great Wall Motor Co., найбільшого в Китаї виробника позашляховиків, впала на 8,6 відсотка в річному вирахуванні до 1,5 млрд юанів ($ 234 млн). І це в той час, коли компанія знизила ціни, щоб зберегти частку ринку.

У третьому кварталі доходи Great Wall зросли на 10 відсотків порівняно з аналогічним періодом минулого року до 15,5 млрд юанів. Компанії вдалося збільшити продажі автомобілів, незважаючи на пасивні настрої на ринку.

Але прибутку компанії були витіснені після оголошення про зниження цін у червні на 5000 - 6000 юанів на ряд моделей, у тому числі його найбільш продаваних кросовер Hover H6.

автомобіль Hover H9

Автовиробник Great Wall дуже розраховує на свої два середніх позашляховика, Hover H8 H9, щоб підняти прибутку. Але продажі цих двох транспортних засобів, які надійшли в продаж в кінці минулого року за ціною більш ніж 200000 юанів - були досить посередні.

У перші дев'ять місяців 2015 року, компанія продала 6,110 Hover H8S і 11,038 Hover H9s.

Хороший загальний обсяг продажів за перші шість місяців допоміг прибутку компанії Great Wall протягом перших трьох чвертей вирости на 11 відсотків у річному вирахуванні до 6,2 млрд юанів. За той же період, продажу Great Wall підскочила майже на 24 відсотків до 53 млрд юанів.

У перші дев'ять місяців компанія продала 595,224 автомобілів, що майже на 18 відсотків більше, ніж за той же період минулого року.

Нагадуємо, що з-за великої внутрішньої конкуренції на досить млявою ситуації на китайському авторинку, великі автовиробники несуть втрати продажів. Але це не стосується гібридних і електричних автомобілів, на покупку яких Китай надає субсидії.

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.