0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Оновлений Chery Tiggo 5 був продемонстрований в Китаї

Оновлений Chery Tiggo 5 був запущений на китайський автомобільний ринок. Ціна на модель починається з 89.900 юанів і закінчується в районі 150.900 юанів. Оновлення зовнішнього вигляду автомобіля Chery включає в себе нову решітку радіатора, нові фари, задні ліхтарі, нові бампери, і оновлений інтер'єр.

Все, здається, працює дуже добре; популярний Tiggo 5 виглядає досить добре. Оновлена модель 2015 року, ймовірно, залишиться на ринку ще не менше двох років, перш ніж вона буде замінена абсолютно нової п'ятіркою.

оновлений Chery Tiggo 5

Автомобіль буде представлений переважно в темних кольорах. На новій моделі можна помітити хромовані смуги навколо вікон, на нижній площині дверей, і одна на задньому бампері. Нові сплави виглядають дуже спортивно. Труби дуже красиво інтегрована в задню площадку під бампером, хромованою смугою простягаються задні ліхтарі, які як раз досить малі, щоб бути модним. Рейлінги на даху також передбачені, як завжди, на будь-Chery Tiggo.

Оновлений Chery Tiggo 5 доступний з двома чотирициліндровий бензинових двигунів: 2.0 літрів з потужністю 139 кінських сил в парі з п'ятиступінчастою механічною або CVT, а також 1.5 турбо потужністю 152 конячки в парі з п'ятиступінчастою механічною коробкою. Останній є кращим варіантом двигуна для автомобіля, але не доступний з CVT або автоматичною трансмісією.

Інтер'єри Chery також поліпшується. В оснащенні використані якісні матеріали. Колірна гамма інтер'єру чорно-сіра. Приладова панель оснащена 8-дюймовим сенсорним екраном для інформаційно-розважальної системи.

Система поставляється з супутниковою навігацією, музичним програвачем, радіо, 20 Гб пам'яті на жорсткому диску і телефоном.

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.