0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Hongqi LS5 – преміальний всюдихід з Китаю

Не так давно китайські інженери взялися за створення моделі преміального Hongqi позашляховик, яка, імовірно, перевершить Range Rover і Mercedes. Результатом їх наміри з'явилася продемонстрована на квітневому автосалоні в Шанхаї модель Hongqi LS5. Здоровенний солідний позашляховик просто вражає своїми габаритами, що цілком дозволяє виробникові сподіватися на виправдання витрат зважаючи забезпечення пропозицією тих покупців, які прагнуть знайти автомобіль позашляховик класу але не дорогого американського виробництва. Вибрати і замовити брендові китайські запчастини ви можете в нашому магазині.
магазин Китаєць

Технічне оснащення моделі

В першу чергу Hongqi LS5 вражає кожного, хто на нього тільки гляне, своїми розмірами. Згідно інформації, наданої виробником, протяжність автомобіля складає 5198 мм. І цей параметр більше ніж у всюдихода Mercedes GL, що характеризується довжиною в 5120 мм. Порівняно з Range Rover дане значення у китайської моделі Чері менше, так як американський позашляховик облаштований подовженою колісною базою протяжністю 5,2 м.
Але й у «китайця» колісна база довжиною 3,06 м виглядає цілком солідно. Гармонізує велетенським габаритам і вага автомобіля в 2850 кг. Для порівняння варто зазначити, що, наприклад, дліннобазний Range Rover відрізняється масою в 2255 кг.
Під капотом у гігантського Hongqi LS5 розташований движок V8 з парою турбонаддувов. Компанія-виробник поки не дає інформації щодо обсягу мотора, але потужність машини заявлена ​​як 381 к.с. Щоб розігнати такого монстра до першої сотні кілометрів буде потрібно затратити всього 8,1 секунди часу. Піковий межа швидкості руху позашляховика складає 220 кілометрів на годину.
Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.