0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Lifan Х 50 - оптимальний варіант компактного міського кросовера

Незабаром на авторинок вийде молодший брат наявного сьогодні Lifan X60 - модель Х50. Порівнюючи цей варіант з більшістю машин китайського автопрому, очевидно, що Ліфан Х 50 вийшов більш сучасним, барвистим і привабливим. Концепція екстер'єру авто явно запозичена від успішних версій, однак за наявними на сьогоднішній день відомостями, ліцензій авто не використовує. Разом з тим, у моделі явно промальовувалися риси успішного Opel Mokka і деякі особливості зовнішнього оформлення сучасної концепції Nissan. Але й індивідуальність у китайського транспорту теж є.

Особливості моделі і технічні параметри

Зовнішність у Ліфан Х50 дуже сучасна, кросовер просто блищить унітарної зовнішністю, яку можна вважати ідеальною. Характерний стиль фірми Ліфан не збережено в цій версії - машина почала формування іншої концепції. Експерти вважають, що модель Х50 буде довго залишатися затребуваною через особливого дизайну нової версії. Приємно порадують українських покупців та рішення інтер'єру: матеріали та характеристики внутрішнього оформлення дуже вдалі.
 
  • Що стосується техніки, то Lifan X50 буде мати стандартний простий движок і дорожчий турбований силовий агрегат. АКПП буде представлена ​​лише в найдорожчою і преміальної версії.
  • Так як комплектації розсекречені не повністю, все ж ясно, що моделі будуть досить багатими вже у стартовій варіації.
каталог запчастин чері
Враховуючи непостійний курс валют і нестабільні економічні умови, можливо, цінник Lifan X50 буде від 200 000-230 000 грн. Дорогі версії будуть оцінюватися до 342 000 грн. Якщо ця машина сильно сподобається покупцям і почнуть з'являтися позитивні відгуки, то затребуваність і популярність паркетника буде стрімко зростати.
Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.