0
Кошик
0 грн.
Онлайн заявка

Ви можете вказати свій номер телефону і наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом..


Ваше ім'я*

Телефон*

Вкажіть запчастини, які Вас цікавлять*


Заміна термостата і помпи Джилі Емгранд ЕС7

Система охолодження двигуна Джилі Емгранд ЕС7 потребує регулярного контролю. Особливої уваги потребують водяна помпа і термостат. При неправильній роботі системи охолодження є високий ризик перегріву двигуна.

Артикул водяної помпи Джилі Емгранд ЕС7:

Артикул термостата Geely Emgrand EC7:

Водяна помпа, як і термостат, Емгранд ЕС7 схильна до механічного зносу. Як показує практика, дані компоненти системи охолодження вимагають заміни на позначці пробігу 70 000 - 100 000 (км).

Термостат Джилі Еммгранд ЕС7

Діагностика водяної помпи і термостата Джилі Емгранд ЕС7

Проблеми з системою охолодження двигуна зазвичай проявляють себе наступним чином:

 1. Часто вмикаються вентилятори охолодження радіатора
 2. Двигун довго прогрівається
 3. Водяна помпа почала протікати
 4. Від шківа водяної помпи виходить сторонній звук (свист, скрип)

Щодо поломки термостата ЕС7, в цьому пристрої може клинити шток на клапані. Це призводить до того, що охолоджуюча рідина або відразу починає текти за великим контуром циркуляції, або взагалі не перемикається на велике коло.

Технічний стан помпи Емгранд ЕС7 можна визначити за наявністю люфта на шкиві. У цьому випадку водяний насос може протікати, підклинювати і шуміти.

Несправності в системі охолодження двигуна можна віднести до стану критичних! Найменша підозра на неправильну роботу системи охолодження є приводом для зупинки машини і проведення ретельної діагностики.

Як замінити термостат Джилі Емгранд ЕС7

Термостатичний клапан винесено на бічну частину блоку циліндрів. Термостат встановлено відразу під генератором. Для забезпечення зручного доступу до термостату доведеться попередньо проводити демонтаж генератора. Це робиться наступним чином:

 • Знімаємо пластикову кришку двигуна Емгранд ЕС7. Декоративний захист тримається на 4 гайках.

Знімаємо пластикову кришку двигуна Емгранд ЕС7

 • Повертаємо натяжний ролик за годинниковою стрілкою. Попередньо потрібно послабити затяжку болта натяжного ролика. Для цього потрібен буде ключ на 17. Для повернення натяжника необхідний ключ на 19. Слід використовувати ключі з довгою ручкою.

Повертаємо натяжний ролик за годинниковою стрілкою

У блозі з ремонту Джилі Емгранд ЕС7 є огляд про заміну натяжного ролика ременя генератора.

Скидаємо ремінь генератора

 • Знімаємо генератор. Генератор кріпиться за допомогою 2 болтів, на 12 і 14. Перед від'єднанням генератора з нього потрібно зняти дроти. Один з дротів підключено за допомогою роз'єму. Другий дріт, маса, прикручений болтом.

Знімаємо генератор

 • Перед ремонтом термостата Емгранд ЕС7 потрібно злити з системи антифриз. Багато водіїв просто відкручують корпус термостата, що дозволяє випустити частину охолоджувальної рідини.

Але якщо підходить час планової заміни антифризу, то найкраще повністю злити стару охолоджувальну рідину. Зазвичай для зливу антифризу використовується краник внизу радіатора. Але не на кожній модифікації ЕС7 встановлюється радіатор зі зливним краном.

Якщо на радіаторі відсутній злив, то доведеться випускати стару охолоджувальну рідину через нижній патрубок радіатора.

 • Відкручуємо і знімаємо корпус термостата. Він кріпиться за допомогою 2 гайок з головкою під ключ на 10.

Відкручуємо і знімаємо корпус термостата

 • Від'єднуємо старий термостат Джилії Емгранд ЕС7. При цьому потрібно обов'язково прибрати стару прокладку. Посадкові місця термостата і прокладки потрібно ретельно почистити.

Від'єднуємо старий термостат Джилії Емгранд ЕС7

При встановленні нового термостата потрібно буде використовувати нову прокладку. Не всі термостати мають у наборі новий ущільнювач. У деяких випадках його доводиться купувати окремо.

Артикул прокладки термостата Geely Emgrand EC7: 1016050727-AFTERMARKET.

 • Ставимо на місце новий термостат. Не слід поспішати збирати вузол у зворотній послідовності, якщо майстру потрібно провести і ремонт водяної помпи.

Як замінити водяну помпу Джилі Емгранд ЕС7

Важливою умовою для заміни помпи є необхідність зняття ременя приводу допоміжних генераторів. Додатково потрібно злити охолоджувальну рідину.

У двигуні Джилі Емгранд ЕС-7 водяна помпа встановлюється окремо від вузла ГРМ. Це дозволило значно спростити обслуговування системи охолодження. Помпу можна легко зняти без необхідності скидання ременя ГРМ.

 • Спочатку знімаємо ремінь генератора. Це завдання докладно описано вище. При цьому сам генератор можна не демонтувати, він не заважатиме працювати з водяною помпою.

Деякі майстри рекомендують попередньо від'єднувати подушку двигуна з правого боку. Але за фактом помпа без особливих проблем знімається і зі встановленою на своє місце подушкою.

 • Відкручуємо короткі болти водяної помпи Джилі Емгранд ЕС7. Потрібно викрутити спочатку 2 болти корпусу помпи.

Відкручуємо короткі болти водяної помпи Джилі Емгранд ЕС7

 • Відкручуємо довгі болти помпи. Всього 4 довгих болти корпусу помпи.

Відкручуємо довгі болти помпи

 • Демонтуємо водяну помпу.

Демонтуємо водяну помпу

 • Ставимо на місце старої помпи нову. Разом з новою помпою потрібно обов'язково використовувати і нову прокладку.
 • Тепер можна збирати вузол у зворотному порядку.
 • Обов'язково заливаємо антифриз по рівень MAX.

Після заміни термостата і водяної помпи Емгранд ЕС7 слід запустити мотор і перевірити систему охолодження на герметичність. Антифриз не повинен десь сочитися або капати. При цьому слід проконтролювати швидкість прогріву двигуна.

Додаткова інформація

При виборі термостата Джилі Емгранд майстру потрібно звернути увагу на верхню порогову температуру, при якій починає відкриватися клапан. Існує 2 різновиди термостатів для цього автомобіля. Між собою термостати розрізняються температурою:

 • 82 С
 • 88 С

При замовленні термостатичного клапана рекомендується звернути увагу на температуру відкривання заводського термостата. Якщо було встановлено термостатичний клапан на 82 С, то потрібно поставити такий самий.

Щодо зносу водяної помпи Джилі Емгранд ЕС7, то досвідчені водії визначають техстан насоса за звуком роботи двигуна. При зносі помпи з'являється свист або шелест. Це шумить підшипник на шкиві.

Сторонній шум помпи може становити досить високу небезпеку. Справа в тому, що зношений підшипник шківа, через який і з'являється шум, іноді клинить. При заклинюванні шківа водяного насоса нерідко рветься ремінь допоміжних агрегатів.

Якщо помпа заклинить далеко від міста, то доведеться або проводити ремонт в польових умовах, при наявності нового водяного насоса і нового ременя, або викликати евакуатор і відвозити машину на ремонт в майстерню.

Залишити відгукРозкажіть друзям

» Всі новини

Корисні новини

Підтяжка ременя ГРМ Шевроле Авео, Деу Ланос Підтяжка ременя ГРМ Шевроле Авео, Деу Ланос

При заміні ременя ГРМ або сервісному обслуговуванні газорозподільного механізму Шевроле Авео, а також Деу Ланос і багатьох інших авто цього класу, виникає необхідність у контролі ступеня натягнення ременя . Артикул натяжного ролика ГРМ Шевроле Авео : 94580139-YMB...

Заміна термостата і помпи Джилі Емгранд ЕС7 Заміна термостата і помпи Джилі Емгранд ЕС7

Система охолодження двигуна Джилі Емгранд ЕС7 потребує регулярного контролю. Особливої уваги потребують водяна помпа і термостат . При неправильній роботі системи охолодження є високий ризик перегріву двигуна . Артикул водяної помпи Джилі Емгранд ЕС7 :...

Перевірка міток ГРМ Шевроле Лачетті Перевірка міток ГРМ Шевроле Лачетті

​ Важливою складовою двигуна Шевроле Лачетті є вузол ГРМ . Це так званий газорозподільний механізм, який відповідає за черговість фаз впорська паливо-повітряної суміші та відведення продуктів згоряння. При неправильній роботі ГРМ Chevrolet Lacetti порушується синхронізація...

Прокачування гальм Ланос Прокачування гальм Ланос

​ У гальмівній системі Деу Ланос не повинно бути повітря. Якщо гальмівна рідина змішується з повітрям, вона може почати кипіти і пінитися . Це зробить педаль гальма неефективною. При будь-якому втручанні в систему циркуляції гальмівної рідини Daewoo Lanos потрібно буде...

Перевірка датчика кисню Деу Ланос 1.5 Перевірка датчика кисню Деу Ланос 1.5

Двигун автомобіля Деу Ланос створений з прицілом на екологічну роботу . Мотор цього авто відповідає класу екологічності від Євро-3 до Євро-4, залежно від модифікації. З цієї причини в силовому агрегаті машини є датчик кисню , він же лямбда-зонд . Артикул датчика кисню ЗАЗ...

Дивитися всі новини!

Величезний каталог запчастин ➤ Завжди низькі ціни в магазині і великий вибір

Шток випускний * Шток випускний * Чери Бит
3523
Маточина колеса заднього Маточина колеса заднього Чери Бит
3987
Капот (чорний грунт) Капот (чорний грунт) Шевроле Авео
2666
Диск гальмівний передній M11 Диск гальмівний передній M11 Чери М11
1116
Датчик MAP KLM Датчик MAP KLM
309
Редуктор моста задн. Редуктор моста задн.
17762
Рокер клапана Рокер клапана Чери Елара
182
Капот Cruze в сборе (94537888) GM Капот Cruze в сборе (94537888) GM
10825


Підписка на блог
.