0
Кошик
0 грн.
Онлайн заявка

Ви можете вказати свій номер телефону і наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом..


Ваше ім'я*

Телефон*

Вкажіть запчастини, які Вас цікавлять*


Заміна бензонасоса Деу Матіз

Система паливного живлення двигуна Деу Матіз є базовою. Будь-яка несправність бензопроводу відбивається на якості роботи силового агрегату. Серцем паливної системи є бензонасос.

Артикул паливного насоса Daewoo Matiz:

При поломці бензонасоса мотор починає працювати вкрай нестабільно. Двигун може мимоволі глухнути, запуск силового агрегату відбувається далеко не з першого разу. Можуть страждати й інщі запчастини Деу Матіз. З проблемною роботою бензонасосу необхідно розбиратися в екстреному порядку.

Як замінити бензонасос Деу Матіз

Діагностика паливного насоса Деу Матіз

 • При включенні запалювання бензонасос повинен почати закачування бензину в паливну рампу. Роботу паливного насоса можна визначити за характерним звуком, моторчик насоса починає жужжати.

Якщо бензонасос Деу Матіз подає ознаки життя, тобто жужжить, значить живлення на бензонасос приходить, це добре. Якщо бензонасос мовчить при включенні запалювання, то майстру доведеться продзвонювати проводку паливної системи. У цьому випадку можна почати з перевірки запобіжника і реле бензонасоса.

 • При підозрах на поломку бензонасосу обов'язково потрібно перевірити тиск у паливній магістралі. Тиск на рампі має бути в межах 3,5 (бар), це за умови роботи двигуна на холостому ході.

Перевірити тиск у паливній магістралі

Якщо тиск не відповідає нормі, то зламався або бензонасос, або регулятор тиску палива (РДТ). Монтажне місце РДТ знаходиться в паливному модулі.

Не потрібно забувати, що проблеми паливної системи можуть бути обумовлені розгерметизацією паливопроводу або ж засміченням паливного фільтра. Якщо паливна магістралася скрізь суха, а фільтр нещодавно змінювався, значить потрібно демонтувати паливний модуль.

Як зняти паливний насос Деу Матіз

Бензонасос вставлено у верхню частину паливного бака. Дуже добре, що при конструюванні Деу Матіз розробники передбачили доступ до бензобаку з салону.

Під заднім сидінням знаходиться технологічний проєм, через який можна зручно і безпечно обслужити паливний модуль.

 • Знімаємо заднє сидіння.
 • Від'єднуємо кришку, яка закриває відсік паливного модуля. Ця кришка фіксується за рахунок герметика. Як зрозуміло, при зворотному збиранні потрібно буде прибрати старий герметик і посадити кришку на нову клейковину.

Від'єднуємо кришку

 • Вимикаємо дротову колодку. Щоб це зробити, необхідно попередньо витягнути фіксатор.

Вимикаємо дротову колодку

Після відключення живлення бензонасоса Деу Матіз потрібно скинути тиск у паливній системі.

 • Від'єднуємо шланг напірної магістралі. З'єднання паливного шланга представлено спеціальним фітингом, який легко знімається. Потрібно лише стиснути фіксатори.

Від'єднуємо шланг напірної магістралі

 • Знімаємо зворотний шланг. Як і в попередньому випадку, зворотня магістраль має швидкозйомний фітинг. Потрібно лише стиснути фіксатори.

Знімаємо зворотний шланг

 • Від'єднуємо шланг паливного абсорбера. Цей шланг зазвичай кріпиться простим хомутом, оскільки в ньому не виникає великого тиску.

Від'єднуємо шланг паливного абсорбера

 • Знімаємо притискне кільце паливного модуля. Кільце тримається на 6 болтах. Знадобиться накидна головка на 10. Іноді використовуються болти з головкою під ключ на 7.

Знімаємо притискне кільце паливного модуля

На деяких модифікаціях Деу Матіз притискне кільце паливного модуля кріпиться не болтами, а різьбою. В даному випадку прижим потрібно викручувати. Для цього потрібна ударна наставка з м'якого матеріалу і молоток.

Під притискним кільцем буде прокладка. При зворотному збиранні вузла потрібно обов'язково поставити на місце даний ущільнювач. В іншому випадку в салоні буде пахнути бензином. Якщо прокладка пошкоджена, то її потрібно буде замінити новим ущільнювачем.

 • Витягуємо паливний модуль. Знімати бензонасос потрібно акуратно, щоб не погнути утримувач поплавка.

Витягуємо паливний модуль

Якщо таке і станеться, що пошкодився механізм поплавка, то найкраще поставити на його місце новий аналог. Поплавок входить до складу ДУТ.

Артикул датчика рівня палива Деу Матіз (з поплавком):

При витяганні паливного модуля майстер повинен мати на увазі, що з бензонасосу буде рясно капати паливо. З цієї причини паливний модуль краще переставити в окрему ємність ще над прорізом бензобака. У цьому випадку можна буде уникнути забруднення салону.

Як розібрати паливний модуль і замінити бензонасос Матіз

 • Відключаємо дротову колодку, яка йде на датчик рівня палива. Відразу можна відключити і дріт самого бензонасоса (вставки). На дротових колодках передбачений фіксатор.

Відключаємо дротову колодку

 • Знімаємо ДУТ. Датчик рівня палива потрібно просто змістити вниз по напрямних. Попередньо слід від'єднати поплавок.

Знімаємо ДУТ

 • Відтискаємо засувки (3 шт), які кріплять нижню частину паливного модуля. Для роботи із засувками найкраще використовувати викрутку з плоским наконечником.

Відтискаємо засувки (3 шт)

 • Знімаємо нижню частину паливного модуля Daewoo Matiz.

Знімаємо нижню частину паливного модуля Daewoo Matiz

 • Від'єднуємо сіточку. Її потрібно попередньо піддіти знизу. Це фільтр грубого очищення палива. Фахівці рекомендують проводити заміну сіточки через кожні 30 000 (км) пробігу.

Від'єднуємо сіточку

Артикул сіточки бензонасоса Деу Матіз: 96320232-1-Genuine.

 • Від'єднуємо бензонасос. Для фіксації насоса в посадковому місці передбачено 2 фіксатори, які потрібно віджати.

Від'єднуємо бензонасос

 • Щоб повністю зняти бензонасос, необхідно від'єднати верхню частину паливного модуля і зняти напірний шланг. Для від'єднання верхньої частини паливного модуля Деу Матіз необхідно придавити фіксатор в напрямних.

Від'єднати верхню частину паливного модуля і зняти напірний шланг

 • Всі, міняємо старий бензонасос на новий аналог і збираємо вузол у зворотній послідовності. Обов'язково поставте нову сіточку паливного насоса.

Додаткова інформація

Багато майстрів при обслуговуванні паливного модуля Деу Матіз проводять і заміну регулятора тиску палива. РДТ є зворотним клапаном, який схильний до механічного зносу і поломки.

За статистикою, до 70 000 (км) пробігу регулятор тиску палива вже має помітний знос.

Якщо паливний модуль Матіз почав барахлити на позначці пробігу від 150 000 (км) і більше того, то найкраще просто замінити старий модуль у зборі на повністю новий аналог.

Залишити відгук



Розкажіть друзям

» Всі новини

Корисні новини

Прокачування гальм Ланос Прокачування гальм Ланос

​ У гальмівній системі Деу Ланос не повинно бути повітря. Якщо гальмівна рідина змішується з повітрям, вона може почати кипіти і пінитися . Це зробить педаль гальма неефективною. При будь-якому втручанні в систему циркуляції гальмівної рідини Daewoo Lanos потрібно буде...

Перевірка датчика кисню Деу Ланос 1.5 Перевірка датчика кисню Деу Ланос 1.5

Двигун автомобіля Деу Ланос створений з прицілом на екологічну роботу . Мотор цього авто відповідає класу екологічності від Євро-3 до Євро-4, залежно від модифікації. З цієї причини в силовому агрегаті машини є датчик кисню , він же лямбда-зонд . Артикул датчика кисню ЗАЗ...

Заміна датчика швидкості ЗАЗ Форза A13 Заміна датчика швидкості ЗАЗ Форза A13

Якщо зі стрілкою спідометра ЗАЗ Форза (Чері A13, Чері Бонус) почало творитися недобре, слід звернути увагу на роботу датчика швидкості , він же датчик спідометра . Артикул датчика швидкості ЗАЗ Форза : B11-3802020CA B11-3802020CA-Aftermarket...

Заміна бензонасоса Деу Матіз Заміна бензонасоса Деу Матіз

Система паливного живлення двигуна Деу Матіз є базовою. Будь-яка несправність бензопроводу відбивається на якості роботи силового агрегату . Серцем паливної системи є бензонасос . ​ Артикул паливного насоса Daewoo Matiz : 0580453453-Bosch (вставка) SFP...

Заміна радіатора пічки Шевроле Епіка Заміна радіатора пічки Шевроле Епіка

Якою б надійністю не володіла пічка Шевроле Епіка, рано чи пізно все одно доведеться змінювати радіатор пічки . Як показує практика, радіатор опалювача цього автомобіля починає текти ближче до 100 000 - 120 000 (км) пробігу . Артикул радіатора пічки Шевроле Епіка :...

Дивитися всі новини!

Величезний каталог запчастин ➤ Завжди низькі ціни в магазині і великий вибір

Шток випускний * Шток випускний * Чери Бит
1904
Диск гальмівний передній M11 Диск гальмівний передній M11 Чери М11
817
Подушка кріплення кузова Подушка кріплення кузова
243
Фара лев. Фара лев.
5150
Рулева тяга Рулева тяга
226
Шпилька напрямна ГБЦ Шпилька напрямна ГБЦ Шевроле Авео
37
Антифриз Kuler Antifreeze -35˚C (червоний) 4L Антифриз Kuler Antifreeze -35˚C (червоний) 4L
347
Фара лев. Фара лев. Джили Эмгранд ЕХ7
2383


Підписка на блог
.