0
Кошик
0 грн.
Онлайн заявка

Ви можете вказати свій номер телефону і наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом..


Ваше ім'я*

Телефон*

Вкажіть запчастини, які Вас цікавлять*


Деу Ланос кращий масляний, паливний і повітряний фільтр

Для стабільної роботи двигуна Деу Ланос, а також інших елементів автомобіля важливим є стан різних фільтрів. На працездатність, зокрема, впливають такі фільтри – паливний, масляний і повітряний фільтри.

Важливо відмітити, що кожен з представлених фільтрів має досить важливі функції. Так, наприклад, масляний фільтр дозволяє перешкоджати попаданню з маслом в двигун дрібних абразивних елементів і сміття.

Фільтр салону

Бензиновий фільтр відповідає за очищення палива перед його поданням на форсунки. Таким чином запобігає забивання паливної системи і форсунок. Це дозволяє істотно економити на обслуговуванні і заміні.

Салонний фільтр відповідає за очищення повітря, що подається в салон. Забитий фільтр перешкоджає нормальному поданню повітря, а також попаданню часток пилу і сміття, що може викликати алергію.

Забитий повітряний фільтр Деу Ланос перешкоджає попаданню в двигун достатньої кількості повітря. Зрештою це призводить до підвищеної витрати палива, можливих проблем в роботі силового агрегату.

Які фільтри краще вибрати для Деу Ланос

Оптимальним варіантом для установки стає масляний фільтр виробництва фірми Man. Він відрізняється хорошою якістю складання і фільтрації. Проводити його заміну краще кожні 8 тисяч км пробігу, що дозволить істотно продовжити термін експлуатації двигуна.

Масляний фільтр

Повітряний фільтр краще вибрати бренду Wix. Він відрізняється хорошою фільтрацією повітря. Проводити заміну слід кожні 3 місяці. Таким чином можна уникнути підвищеної витрати палива і інших проблем в роботі силового агрегату.

Повітряний фільтр

Паливні фільтри краще вибрати від виробника Knecht. Вони відрізняються досить хорошими фільтруючими характеристикамиь. Міняти краще кожні 2 заміни масла – десь раз в 16 тисяч км пробігу, незважаючи на набагато більший ресурс. Таким чином можна продовжити термін служби форсунок, заміна яких обійдеться дорожче.

Паливний фільтр

Кращим салонним фільтром можна назвати продукцію бренду Zollex. Він оптимально підходить по розмірах, а також забезпечує досить хорошу фільтрацію повітря. Термін заміни також краще обмежити відміткою в 3 місяці, максимум 6 місяців при неінтенсивній експлуатації авто.

Салонний фільтр

Таким чином запропоновані кращі варіанти фільтрів для Деу Ланос, використання яких дозволить забезпечити надійну фільтрацію повітря і рідин в системах.

Залишити відгукРозкажіть друзям

» Всі новини

Корисні новини

Заміна бензонасоса Деу Матіз Заміна бензонасоса Деу Матіз

Система паливного живлення двигуна Деу Матіз є базовою. Будь-яка несправність бензопроводу відбивається на якості роботи силового агрегату . Серцем паливної системи є бензонасос . ​ Артикул паливного насоса Daewoo Matiz : 0580453453-Bosch (вставка) SFP...

Заміна радіатора пічки Шевроле Епіка Заміна радіатора пічки Шевроле Епіка

Якою б надійністю не володіла пічка Шевроле Епіка, рано чи пізно все одно доведеться змінювати радіатор пічки . Як показує практика, радіатор опалювача цього автомобіля починає текти ближче до 100 000 - 120 000 (км) пробігу . Артикул радіатора пічки Шевроле Епіка :...

Заміна клапана вентиляції картерних газів Чері Істар 2.0 (481H-1014040) Заміна клапана вентиляції картерних газів Чері Істар 2.0 (481H-1014040)

Багато водіїв Чері Істар роблять помилку, коли забувають про обслуговування системи вентиляції картерних газів . Фахівці рекомендують проводити сервіс системи вентиляції картера при кожній заміні моторного масла . Найважливішою деталлю системи вентиляції картеру є...

Підвищені оберти двигуна Шевроле Лачетті, проблеми з датчиком положення дросельної заслінки Підвищені оберти двигуна Шевроле Лачетті, проблеми з датчиком положення дросельної заслінки

Неправильну роботу силового агрегату Шевроле Лачетті легко визначити за наявністю підвищених оборотів двигуна . У цьому випадку при роботі мотора на холостому ході оберти можуть підскакувати до 1500-200 (об/хв) замість належних 700-900 (об/хв) . Зрозуміло, підвищені оберти...

Натяжитель ременя ГРМ Чері Амулет Натяжитель ременя ГРМ Чері Амулет

Одним з важливих параметрів при експлуатації Чері Амулет являється рівень натягнення ременя ГРМ . При недостатньому рівні натяжки можливі збої в роботі двигуна. Якщо ж перетягнути ремінь , то цілком вірогідним стає його розрив. У такому разі з...

Дивитися всі новини!

Величезний каталог запчастин ➤ Завжди низькі ціни в магазині і великий вибір

Диск зчеплення (180мм) Диск зчеплення (180мм) Джили СК
349
Подушка безпеки EX7 Подушка безпеки EX7 Джили Эмгранд ЕХ7
3372
Бачок омивача Бачок омивача Джили Эмгранд ЕХ7
724
Амортизатор задний Амортизатор задний
639
Опора амортизатора перед. Опора амортизатора перед. Чери Куку
167
Мотор склоочисника перед. Мотор склоочисника перед.
658
Насос омивача (з сіткою) Насос омивача (з сіткою) Дэу Сенс
133
Скло двері переднє R (M12) Скло двері переднє R (M12) Чери М11
785
Трубка ГТЦ передня Трубка ГТЦ передня Чери Тиго
141
Панель двері GEELY MK Панель двері GEELY MK Джили МК
1003
Подушка двигуна передня Подушка двигуна передня Бид Ф3
419
Диск гальмівний передній M11 Диск гальмівний передній M11 Чери М11
817
Диск зчеплення (1.5) (e100200005) Диск зчеплення (1.5) (e100200005)
513
Подушка кріплення кузова Подушка кріплення кузова
241
Пружина зворотних педалі зчеплення Пружина зворотних педалі зчеплення
10
Фара лев. Фара лев.
5002
Рулева тяга Рулева тяга
226


Підписка на блог
.