0
Кошик
0 грн.
Онлайн заявка

Ви можете вказати свій номер телефону і наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом..


Ваше ім'я*

Телефон*

Вкажіть запчастини, які Вас цікавлять*


Не круте стартер Шевроле Авео

При тривалій експлуатації автомобіля можна зіткнутися з такою проблемою – при спробі завести Авео не спрацьовує стартер. Він просто не крутить, тобто, запчастина на Шевроле Авео взагалі не подає ознак роботи.

Стартер Шевроле Авео

Причини можуть бути різні, від розрядженого акумулятора, до проблем з внутрішніми деталями. Іноді знайти реальну причину буває важко, навіть при проведенні демонтажу генератора.

В той же час далеко не завжди проблема є серйозною. Цілком імовірно, що десь окислювалися контакти, через що напруга просто не поступає на стартер. У такому разі досить чищення контактів або просто їх трохи поворушити.

Відновлення роботи стартера Шевроле Авео без демонтажу

Ситуація виглядала таким чином – уранці при спробі завести автомобіль нічого не сталося. Стартер просто не подавав ніяких ознак роботи, клацань або чогось ще. Виміри напруги в мережі показали 12,2 В, було прийнято рішення зарядити акумулятор.

Двигун не заводиться

Проте надалі це не знадобилося. Трохи пізніше була проведена нехитра маніпуляція, яка в даному випадку допомогла відновити роботу стартера.

Зворотною стороною молотка було завдано декілька ударів в район установки реле стартера. Головне – не робити удари сильними, щоб не пошкодити стартер Шевроле Авео.

Наносяться несильні удари в район реле стартера

Також декілька акуратних ударів було завдано в район гайки, яка фіксує декілька плюсів. Розташована вона недалеко від стартера. Важливо при цьому не відбити дроту, так що удари мають бути максимально точними і не сильними.

Обстукуємо болт з масами

Після цього вдалося без проблем завести автомобіль.

Звичайно, надалі краще ретельно перевірити дроти, почистити контакти і виконати інші планові роботи по обслуговуванню стартера. Але при необхідності термінової експлуатації автомобіля можна спробувати такий метод як тимчасовий.

 

Залишити відгукРозкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.