0
Кошик
0 грн.
Онлайн заявка

Ви можете вказати свій номер телефону і наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом..


Ваше ім'я*

Телефон*

Вкажіть запчастини, які Вас цікавлять*


Підсос повітря Чері Амулет. Плавають оберти двигуна

Зіткнутися з проблемою підсосу повітря може кожен автовласник. При цьому важливо звернути увагу на роботу двигуна. У Чері Амулет, як і інших авто, проблема проявляється переважно у вигляді плаваючих оборотів.

Двигун Чері Амулет

Підсос повітря може проявитися в різних місцях. Щоб не перебирати і не перевіряти усі запчастини необхідно встановити проблемну ділянку. Це можуть бути прокладки у різних місцях, механічні ушкодження блоків.

Важливо своєчасно встановити місце підсосу повітря і усунути його. Інакше надалі можливі серйозні проблеми в роботі двигуна, що приведе до необхідності його ремонту.

Знаходимо місце підсосу повітря Чері Амулет за допомогою димогенератора

Почали плавати обороти, але знайти причину довго не вдавалося. Була проведена заміна регулятора холостого ходу, проведений ряд інших робіт, але виправити ситуацію не вдалося. Після тривалих пошуків було прийнято рішення перевірити підсос повітря.

РХХ

Необхідно провести демонтаж гофри повітропроводу. Закриваємо за допомогою доступних засобів, наприклад, пакетів, закриваємо трубу подання повітря.

Знімається гофра

Знімаємо центральну трубку і одягаємо її на димогенератор.

Підключаємо трубку до димогенератора

Запускаємо дим і за допомогою компресора подаємо повітря в систему. Таким чином дим виходитиме в прорив, що утворився, і покаже, де знаходиться місце підсосу повітря.

Подаємо дим

В даному випадку підсос повітря відбувається саме через регулятор холостого ходу Чері Амулет. Сталося це із-за зносу гумки ущільнювача, яка знаходиться усередині датчика.

Пропускає РХХ

Відповідно, необхідно замінити датчик на новий. Усунення підсосу повітря дозволить стабілізувати роботу двигуна.

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.