0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Як підібрати ШРУС Шевроле Авео 1.6 шанхайка, як відрізнити хорошу гранату

Для ефективної передачі обертаючого моменту з коробки передач передньопривідного автомобіля на ведучі колеса використовуються шарніри рівних кутових швидкостей. У поєднанні з піввіссю Шевроле Авео вони цілком якісно виконують поставлене завдання.

IШРУС

При цьому ШРУС дозволяє зберігати ефективність передачі зусилля навіть у момент повороту колеса до досягнення певного кута.

Важливо розуміти, що на цю запчастину доводиться досить велике навантаження. Відповідно, при проведенні заміни деталі слід вибирати шрус зовнішній, який прослужить досить довго. Інакше вже незабаром можна отримати цілий ряд проблем.

Вибір якісного ШРУСа Шевроле Авео

Передусім необхідно відсіяти варіанти деталей, виготовлених з м'яких металів. Звичайно це досить легко визначається по вазі і зовнішньому вигляду. Установка подібної комплектуючої призводить до швидкої необхідності повторного ремонту.

Неякісний ШРУС

Відбувається це із-за швидкого зносу в районі установки роликів. З'являється вироблення, яке робить експлуатацію ШРУСа небезпечною. Важливо своєчасно звернути увагу на ознаки зносу, щоб не потрапити надалі в ДТП.

Знос на місці роликів

На Шевроле Авео встановлюється шарнір з кількістю зовнішніх зубців 34, внутрішніх 22. На це також важливо звернути увагу, інакше не вийде провести установку деталі.

Перевіряємо кількість зубців

При купівлі ШРУСа необхідно звертати увагу на наявність в комплекті пильника, мастила, хомутів. Також в деяких випадках може бути стопорне кільце.

Перевіряємо наявність всього потрібного

Хороший ШРУС виготовляється з твердого металу. При цьому на нім мають бути сліди прокалки у вигляді смуги відповідного кольору. Це свідчить про те, що деталь додатково загартована. У вразливих місцях це дозволить істотно продовжити термін служби.

Хороший ШРУС з прокалкою

Також сліди прокалки є і в місці установки ролика. Відповідно, проблем там також не буде, деталь швидко не зноситься.

Прокалка в місці установки ролика

Звертаючи увагу на такі деталі, можна вибрати для себе досить хороший ШРУС, який прослужить досить довго.

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.