0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Стук двері багажника Чері Тіго

Досить популярним китайським кросовером в Україні є Чері Тіго. У ньому відмінно поєднується доступна ціна, надійність і простота в обслуговуванні. При цьому представлену модель легко можна віднести до категорії бюджетних.

Чері Тіго

Проте у цього авто є певні проблеми, які, втім, можна досить легко вирішити з мінімальними вкладеннями. Уникнути таких доопрацювань неможливо і на дорожчих, наприклад, європейських автомобілях.

Зокрема, у китайського кросовера виникають деякі проблеми із задніми дверима. Власники авто відмічають появу стука при їзді, усунути який для більшості здається практично неможливим завданням.

Усуваємо стук дверей багажника Чері Тіго за лічені секунди

Варто відмітити, що стук проявляється переважно в районі замку, хоча неприємні звуки можуть виникати по усьому контуру дверей. Замок тут один, а також є невелика напрямна.

Замок дверей

Щоб позбавитися від проблеми знімаємо старі гумки ущільнювачів вгорі і знизу. Купуємо нові від ВАЗ 2101 і встановлюємо їх. При цьому нижню гумку доведеться трохи обрізати – приблизно на 1 см

Гумка ущільнювача

Після цього двері починають закриватися щільно, люфти зникають. Ніякого стука більше не буде. Зникають прогини при натисненні за винятком невеликої ділянки біля замку.

Люфт відсутній

Таким чином можна швидко вирішити проблеми із стуком дверей багажника Чері Тіго.

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.