0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Заміна тросів перемикання передач Чері Елара А21, Фора

Одним з ключових елементів механічної коробки перемикання передач являється трос, що забезпечує передачу зусилля на відповідні пристрої. Проте з часом навіть така надійна деталь піддається зносу.

Троси перемикання передач

Зокрема, може йтися про розтягання або механічні ушкодження. Так, наприклад, трос може просто лопнути від навантаження або в результаті фізичного зносу, після чого доведеться проводити його заміну.

При виборі нових запчастин для Чері Елара необхідно звернути увагу на їх характеристики. Наприклад, має бути достатня довжина троса, оскільки інакше можуть виникнути проблеми з установкою деталі.

У такому разі доведеться вирішувати складну задачу – яким чином дотягнути трос до місць з'єднання, або як швидко знайти нову комплектуючу для її установки.

Установка тросів МКПП на Чері Елара і рішення виниклих проблем

У знятих старих тросів спостерігалися певні проблеми. Зокрема, один з них рухався з сильним зусиллям, а у другого при русі спостерігалися ривки. Відповідно, було прийнято рішення замінити їх на нові.

Старі троси пошкоджені

Проте виникла певна проблема попри те, що замовлялися оригінальні запчастини. В даному випадку використовувалися троси А21-1703090. Відповідно, жодних проблем з їх установкою виникнути не повинно було.

Нові троси

Нижній трос вдалося встановити, хоч і з проблемами. Він опинився в натяжку, чого, по ідеї, бути не повинно. Вирішили залишити так.

Нижній трос став в натяжку

Другий же трос ніяк не хотів ставати, його довжини виявилося просто недостатньо. Він виявився далеко від кріплення. Довелося знімати скобу, призначену для демонтажу КПП Чері Елара, а на її місце прикручувати металевий куточок, до якого і був прикріплений новий трос.

Саморобне кріплення для троса

Тільки таким чином вдалося прикріпити новий трос. Інакше встановити його не виходило.

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.