0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Часті поломки Джилі СК, СК2

Одним з популярних китайських автомобілів в Україні став Джилі СК, і його пізніша модифікація СК2. Вони відрізняються простотою обслуговування, надійністю і цілком непоганими експлуатаційними характеристиками.

Джилі СК

Проте, як і інші автомобілі, представлені моделі мають певні вразливі місця. Їх необхідно враховувати, оскільки іноді можуть виникнути проблеми, і перевірка саме цих місць дозволить усунути багато з них без тривалого пошуку.

На що звернути увагу при поломках Джилі СК

Проблеми в роботі аудіосистеми далеко не завжди вказують на необхідність проведення її заміни або необхідності серйозного ремонту проводки. Частенько проблема викликана банальним перегоранням запобіжника, після заміни якого проблема зникне.

Підкапотний простір

При виникненні проблем з склопідіймачем також не завжди слід шукати причину саме в ньому. Не факт, що згорів електродвигун або з'явилася інша поломка. Слід заздалегідь перевірити запобіжник.

Блок запобіжників

При виникненні троїния двигуна не слід поспішати із заміною різних датчиків, високовольтних дротів, абсорбера і інших важливих елементів. Також не слід відразу думати на паливну рампу або форсунки.

Рампа, форсунки і дросель

По факту причина опинилася в окисленні одного з контактів на котушці запалення. Після його чищення проблема зникла, ніяких серйозних робіт або вкладень не знадобилося.

Котушка запалення і контакти

Проблеми в роботі печі Джилі СК не завжди пов'язані з термостатом, забрудненням радіатора, непрацюючою помпою або іншими серйозними неполадками. Міг просто зіскочити трос заслінки тепло-холод, через що мало теплого повітря потрапляє в салон.

Патрубки системи охолодження

Проблема з тягою автомобіля може бути викликана звичайним забрудненням повітряного фільтру, якщо не була проведена своєчасна заміна. Зазвичай же прийнято шукати проблему в інших місцях – паливній системі, датчиках, свічках і іншому.

Повітряний фільтр

Таким чином далеко не завжди серйозні проблеми в роботі автомобіля пов'язані з виходом з ладу ключових блоків. Іноді проблема може ховатися в, на перший погляд, не дуже серйозному елементі.

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.