0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Доповнюючі функції Шевроле Авео Т250 про які ви не знали

Одним з популярних бюджетних автомобілів в Україні є Шевроле Авео Т250. Це седан з досить непоганими експлуатаційними характеристиками і хорошим функціоналом.

Шевроле Авео

Комфортне авто з простим і дешевим обслуговуванням – відмінний варіант для тих, кому потрібний робочий автомобіль. Необхідні запчастини можна знайти без проблем, а їх вартість цілком доступна.

Далеко не усі водії повністю знайомі з доступним функціоналом автомобіля. У більшості випадків це не грає важливої ролі, проте є і такі маловідомі функції, які можуть істотно вплинути на безпеку, комфорт управління і термін експлуатації авто.

Приховані можливості Шевроле Авео

Задні двері автомобіля оснащені функцією батьківського контролю. Для цього є спеціальний важіль, який необхідно перевести у верхнє положення. Це дозволить надійно зафіксувати двері після їх закриття.

Фіксатор задніх дверей

Відкрити двері після цього зсередини просто не вийде, вони будуть заблоковані. Зробити це можна тільки зовні. Така функція буде особливо корисною для тих власників автомобіля, у яких є діти.

Відкрити двері зсередини не вийде

Ще однією корисною функцією можна назвати можливість регулювання салонного дзеркала заднього виду. Для цього досить натиснути на невеликий виступ ззаду і виставити дзеркало в потрібному положенні.

Дзеркало регулюється

Це дозволить уникнути яскравого світла в нічний час від фар автомобілів, що їдуть позаду, і при цьому зберегти досить хорошу обзорність.

Наступна функція пов'язана з сонцезахисним козирком Шевроле Авео. За бажання його можна відстебнути від кріплення і повернути у бік бічного стекла. Це дозволить захистити від світла сонця, коли вона розташовано збоку від автомобіля.

Регулюється козирок

Серед додаткових можливостей можна виділити і автовідключення світла (підсвічування панелі приладів і інших пристроїв в салоні). Іноді водії просто глушать двигун і витягають ключ, забувши відключити освітлення. У результаті може просто сісти акумулятор.

Підсвічування відключається автоматично

Якщо ж включена функція автовідключення світла, то після відкриття дверей усе підсвічування буде відключено системою. Відповідно, не виникне проблем з акумулятором. При наступному запуску двигуна все повернеться на свої місця.

Якщо водій забув, з якого боку розташований лючок бензобака, що буває в основному з нещодавно придбаним авто, то досить подивитися з якого боку намальована стрілка на шкалі рівня палива. Ця стрілка і покаже розташування лючка на авто.

Покажчик розташування лючка

Використання подібних функцій дозволить підвищити комфорт і безпеку експлуатації Шевроле Авео, а також дасть можливість захистити деякі деталі від передчасного зносу.

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.