0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Мітки ГРМ Чері Кімо S12, двигун SQR473F

Важливим для правильної роботи двигуна Чері Кімо S12 SQR473F являється виставлений з дотриманням усіх вимог газорозподільний механізм. ГРМ відповідає за своєчасне відкриття і закриття клапанів автомобіля.

Елементи ГРМ

Це дозволяє вчасно подавати в камеру згорання топливоповітряну суміш і виводити продукти згорання. Таким чином забезпечується оптимальна робота двигуна.

Особливо актуальним для водіїв є виставляння міток ГРМ при проведенні заміни ременя приводу, який сполучає колінний і розподільні вали. Надалі це дозволяє провести правильне складання зі збереженням параметрів валів.

Легкий спосіб виставити мітки ГРМ Чері Кімо S12 на двигуні SQR473F

Щоб правильно виставити правильно розподільні вали, слід поставити їх так, щоб прорізи йшли паралельно ГБЦ. Це можна оцінити як візуально, так і виставивши рівень і порівнявши по ньому.

Прорізи виставляються паралельно корпусу

При цьому на колінчастому валу мітку можна не виставляти. Досить в нижній частині викрутити гайку, після чого закрутити туди досить довгий шплінт до упору. Це дозволить надійно зафіксувати його, що унеможливить прокручування.

Укручується шплінт

До речі, за наявності металевого куточка можна зафіксувати і розподільні вали, просто вставивши його в прорізи.

Розподілвали фіксуються куточком

Таким чином вдасться повністю унеможливити прокручування валів Чері Кімо, що надалі дозволить без проблем провести складання.

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.