0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Помилки ЕБУ Чері Куку, підключення і діагностика Chery QQ S11

Одним із способів виявити проблеми в автомобілі являється проведення діагностики. Так само можна поступити і на Чері Куку, де встановлюється досить поширений ЕБУ, для якого можна знайти відповідний сканер.

Чері Куку

Проведення діагностики дозволяє виявити помилки в роботі різних пристроїв, перевірити робочі параметри двигуна, системи запалення і інші важливі функції.

Однією з основних проблем для проведення діагностики є підбір відповідного сканера і програмного забезпечення для персонального комп'ютера, яке зможе працювати із сканером, прочитувати і обробляти дані.

Варто відмітити, що навіть різні комплектації Чері Куку можуть потребувати абсолютно різного підходу до проведення процедури діагностики. Якщо подібний чинник не враховувати, то надалі можуть виникнути проблеми з підключенням сканера або обробкою даних.

Орієнтуючись на проведену діагностику, можна оптимізувати роботу окремих блоків автомобіля, а також своєчасно виявити і усунути поломки. Таким чином є можливість уникнути неприємностей надалі.

Проводимо діагностику Чері Куку – підключення сканера і робота з програмами

Для проведення діагностики використовуватиметься OBD- 2 сканер. При цьому йдеться про комплектацію, оснащену механічною коробкою перемикання передач, і найімовірніше повторити подібну процедуру на автоматичній КПП просто не вийде.

Спосіб працює на авто з МКПП

На автомобілях цієї моделі з МКПП встановлюється блок управління від виробника Siemens, який також стоїть на безлічі інших авто. Відповідно, знайти потрібний сканер вдалося.

Для здійснення підключення треба USB адаптер ELM 327 з можливістю додаткового підключення по Bluetooth. Версія адаптера 1.5. Не слід вибирати адаптер версією 2.0 і новіші, оскільки підключитися у такому разі не вийде.

Необхідний сканер

Роз'їм для підключення сканера знаходиться з пасажирського боку автомобіля, під бардачком Чері Куку, особливих проблем з підключенням виникнути не повинно. Після підключення проводиться сполучення з використовуваним для роботи пристроєм.

Роз'єм знаходиться під бардачком

В даному випадку використовується пристрій на операційній системі Android.

Включаємо Bluetooth, після чого чекаємо, поки пристрій виявить сигнал сканера. Вибираємо сканер, який зазвичай підписаний OBD- 2, після чого створюємо стандартним чином сполучення пристроїв.

Для моніторингу стану автомобіля використовується програмне забезпечення HobDrive Demo 1.4.0. Можна скористатися і іншими варіантами, проте цей додаток цілком зручний у використанні і досить інформативний.

Програма діагностики

Для читання, розшифровки і скидання помилок використовується додаток OpenDiag 2.08.1, функціонала якого цілком вистачає для виконання подібних робіт. На ваш розсуд ви можете скористатися і іншими варіантами програмного забезпечення для роботи з ЕБУ Чері Куку.

Програма роботи з помилками

При запуску програми HobDrive додаток відразу уточнює з яким з облаштувань його необхідно зв'язати. При цьому адаптер буде вказаний як один з можливих варіантів, так що його можна буде без проблем вибрати.

Спочатку відкривається головне меню, в якому спершу дані не відповідатимуть реальності.

Головне меню при запуску показує неточні дані

Щоб отримати доступ до реальних даних слід вибрати тип підключення. Для цього заходимо в меню налаштувань, де вибирається розділ параметрів автомобіля.

У вікні, що відкрилося, слід вибрати тип підключення Siemens ACR176 KWP. Об'єм двигуна залишаємо на відмітці 1,2, хоча по факту автомобіль з об'ємом 0,8. Це важливо для розрахунку споживання палива, проте невелике відхилення від реальної картини може бути.

Вибираємо об'єм двигуна

У розділі методу розрахунку споживання палива Чері Куку краще виставляти MAP датчик (датчик абсолютного тиску). Якщо виставити в цій графі пункт по паливних форсунках, то виданий результат буде істотно завищений програмою.

Вибираємо варіант розрахунку споживання палива

Після підключення можна перевірити відразу декілька важливих параметрів. Наприклад, в головному меню буде доступна інформація про напругу мережі, швидкості, температура охолоджувальної рідини, обороти, температура впускання.

Перевіряємо основні параметри

Також можна провернути сторінку убік, де буде надана інформація про минулі поїздки, їх тривалість, пройденій відстані, витраті палива.

Перевіряємо дані бортового комп'ютера

Доступна інформація з ряду датчиків, сенсорів і інших пристроїв, для чого в меню досить вибрати необхідний блок.

Проте варто враховувати, що програма часом може показувати спотворені дані, як, наприклад, відбувається з датчиком кисню Чері Куку.

Якщо вибрати розділ усіх сенсорів, то можна отримати цілий ряд даних, для чого кожен окремий пристрій в додатку слід включити.

Перевіряємо показники датчиків

Робота з програмою по читанню і скиданню помилок зрозуміла на інтуїтивному рівні і жодних проблем з підключенням і виконанням необхідних дій виникнути не повинно. Дані додаток показує вірні і їм можна цілком довіряти.

Таким чином можна перевірити роботу основних блоків і датчиків автомобіля і при необхідності внести поправки в їх роботу або придбати необхідні запчастини і виконати ремонт.

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.