0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Заміна підрульового перемикача Деу Нексія

Підрульові перемикачі на Нексія використовуються для управління різним електроустаткуванням і додатковими функціями автомобіля.

Представлений блок у вигляді важеля, який блоком монтується в рульову колонку під рульовим колесом автомобіля.

Підрульові перемикачі

Підрульові перемикачі дозволяють без проблем використати електроустаткування, яке може знадобитися при русі. Зокрема – поворотники, світло, габарити і інша світлотехніка, склоочисники, звук і інше.

Таке розташування досить зручне, оскільки дозволяє вільно управляти устаткуванням, не відволікаючись від процесу водіння автомобіля.

Можна виділити декілька різних варіантів підрульових перемикачів Деу Нексія:

 • Одинважільний. Розташовується переважно з лівого боку керма.
 • Двохважільний. Є два важелі, які можуть розташовуватися як з одного боку від керма, так і з обох.
 • Трирважельні. У такому разі один важіль розташовується з одного боку, а два інших з іншою.
 • Одно- або двохважільний, з додатковими органами управління – кнопками або тумблерами.

Перемикач в розборі

Останній тип перемикачів оснащується кнопками на важелі або тумблером, що обертається в декількох положеннях, на кінці важеля.

Що стосується кількості положень важелів в перемикачі Деу Нексія, то тут можливі такі варіанти:

 • Трипозиційні – важіль переміщається виключно в одній площині. Передбачено одне нульове положення і два робочих фіксованих.
 • П'ятипозиційні одноплощинні – важіль також рухається в одній площині, проте є 4 робочі положення, два з яких фіксовані, а ще два – ні. Також є нульове положення.
 • П'ятипозиційні двохплощинні – важіль може переміщатися відразу в двох площинах. У кожній з площин є по два фіксованих робочих положення.

Установка певного перемикача дає можливість максимально ефективно використати доступний функціонал автомобіля.

Встановлений перемикач

Якщо розглядати основні конструктивні елементи підрульового перемикача Деу Нексія, то можна виділити такі:

 • Багатопозиційний перемикач, на який виводяться електроконтакти для здійснення управління певними приладами автомобіля.
 • Органи управління, якими в даному випадку виступають важелі, на яких також можуть бути інші додаткові елементи, кнопки і тумблери.
 • Корпус з елементами кріплення до рульової колонки автомобіля.
 • У перемикачах повороту додатково вбудовано автоматичне облаштування відключення при повороті керма в зворотний напрям.

Серед основних проблем перемикачів можна виділити втрату контакту, ушкодження проводки чи поломка окремих елементів конструкції.

В деяких випадках можна відновити працездатність перемикача, наприклад, почистивши контакти, проте іноді виникає необхідність і в проведенні його заміни.

Заміна підрульового перемикача Деу Нескія – швидко і просто

Однією з проблем стало включення ближнього і дального світла одночасно. Для перевірки причини був знятий перемикач світла.

В процесі його розбирання стало помітно, що проводка розплавилася і замкнула, що і стало причиною подібної проблеми.

Перемикач розплавився

Хоча суть самої проблеми пов'язана з фарами цього автомобіля. Базові лампочки світять слабо, через що туди частенько встановлюють потужніші варіанти.

Саме зростання споживання електроенергії і призводить до такої проблеми з проводкою.

Такий підрульовий перемикач Деу Нексія краще замінити. Для цього знадобиться новий перемикач, і кращим варіантом буде використання оригінального блоку.

Для установки нового перемикача знімається нижня частина кожуха рульової колонки. Заздалегідь з нього викручуються фіксувальні саморізи.

Знімається нижній кожух

Також знімаємо і верхній кожух. Він фіксується двома защіпками по краях – досить їх по черзі від'єднати, після чого можна спокійно зняти пластик.

Знімається верхній пластик

Натискаємо на защіпки перемикача, після чого його можна без проблем витягнути з посадочного місця. Проте не слід робити це різко, ривком, оскільки проводка залишається підключеною.

Витягається перемикач

Відключаємо фішки проводки від перемикача. Для цього досить натиснути на спеціальний фіксатори і потягнути на себе.

Відключається проводка

Після цього підключаємо новий перемикач і проводимо зворотне складання.

Підключається новий перемикач

На увесь процес заміни підрульового перемикача Деу Нексія знадобиться біля півгодини вільного часу. З інструментів знадобиться тільки викрутка.

 
Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.