0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Налаштування годинника на магнітолі Чері Елара А21

Для свого часу у Чері Елара А21 була досить непогана аудіопідготовка. В останні роки випуску в салоні встановлювали більш сучасну магнітолу з сенсорним екраном і можливістю підключення стороннього джерела через USB-порт. Однак в основній масі автомобіль обладнали кнопковою магнітолою з монохромним дисплеєм RC826. Тому часто виникали складності з її налаштуванням.

магнитола

Основні функції магнітоли на Chery Elara

Попри не надто нову конструкцію, магнітола цілком справляється зі своїми функціями, хоча і не має навігатора, можливості підключення до телефону або іншого зовнішнього джерела інформації. Ресивер магнітоли може працювати з п'ятьма компакт-дисками, є можливість запам'ятовувати попередньо встановлений рівень гучності.

подключения нет

Незручності може викликати той факт, що магнітола не запам'ятовує настройки по балансу і виставлені частоти. Магнітола RC826 має відключається функцію можливості роботи при вимкненому двигуні, що дає можливість її використання під час стоянки. 

Однак при цьому варто пам'ятати про те, що споживання енергії у магнітоли досить висока, а це може привести до розрядки акумулятора і неможливості запуску двигуна.

схема

Кнопка включення живлення поєднана з ручкою вибору рівня гучності, що досить зручно. Штатні режими роботи магнітоли наступні:

 1. Відтворення мовлення АМ або FM радіостанцій. При цьому головний пристрій може запам'ятовувати частотний діапазон 6 радіостанцій, також реалізована можливість випадкового або керованого перемикання між станціями.

 2. Відтворення компакт-дисків в аудіоформаті включається натисненням кнопки CD.

 3. Активація Чейнджера компакт-дисків виконується натисканням кнопки CDC.

 4. Регулювання рівня низьких частот виконується SEL, а по її натискання пристрій запам'ятовує установки НЧ.

 5. Регулювання високих частот виконується натисканням кнопки TREB, а здатність запам'ятовувати налаштування ВЧ здійснюється натисканням кнопки SEL.

 6. Також реалізована можливість регулювання балансу між правим і лівим динаміком і регулювання сили звуку між передніми і задніми динаміками.

Налаштовуємо годинник на магнітолі RC826

Управління магнітолою Чері Елара інтуїтивно зрозуміле - радіостанції і треки компакт-дисків перемикаються кнопками зі стрілками вгору і вниз, а перемикання між дисками виконується подвійними стрілками вправо і вліво. Однак при налаштуванні магнітоли можуть виникнути певні складнощі.

настройка

Будь-які настройки магнітоли виконуються через меню SETUP. Щоб потрапити в меню настройки необхідно натиснути і утримувати кнопку SET не менше двох секунд.

кнопка настройки

Після цього годинник налаштовуємо наступним чином:

 1. Натискаємо кнопку зі стрілкою вгору до тих пір, поки не з'явиться меню TIME.

 2. Натискаємо кнопку SET, після чого з'явиться можливість вибрати 12 або 24-годинний формат часу.
  12 или 24 часа
   

 3. Натискаємо кнопку SET, потім кнопку зі стрілкою вгору. Після цього на дисплеї з'являться миготливі цифри в обраному часовому форматі.

 4. Встановлюємо годинник. Для цього знову тиснемо на кнопку зі стрілкою вгору, потім кнопку SET.
  установка часов
   

 5. Встановлюємо хвилини, знову натиснувши кнопку SET, а потім кнопку зі стрілкою вниз.

 6. Щоб вийти з меню настройки, тиснемо на кнопку SET і утримуємо її 2-3 секунди. Через 10 секунд на дисплеї буде показуватися встановлений час в обраному форматі.

На деяких моделях може відрізнятися назва кнопки SET, натомість кнопка буде промаркована як AST.

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.