0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Заміна свічок запалення на Чері Тігго 1,6 л

залежно від типу свічок запалювання, їх заміна необхідна або на 50-60 тисячах пробігу, якщо свічки звичайні, а якщо платинові або іридієві, Заміна може знадобитися на 90-100 тисячах км пробігу. На Chery Tiggo з 1,6-літровим двигуном Acteco рекомендується міняти рідні заводські свічки після 90-100 тисяч км пробігу, оскільки з заводу встановлені іридієві свічки К7 RTP або FR7DTC з калильним числом 7.

 нові свічки

Коли міняти свічки на Чері Тігго 1,6 л

Теоретично свічки на Chery Tiggo з двигуном Acteco об'ємом 1,6 літра змінюються після закінчення зазначеного виробником пробігу в 90-100 тисяч км.однак іноді виникає необхідність в заміні раніше. Частково це пов'язано з якістю палива, частково з режимом експлуатації.

 свічки денсо

Якщо помічені проблеми з роботою двигуна, свічки краще замінити новими. При цьому більшість користувачів рекомендують встановлювати оригінальні свічки з іридієвими електродами. Є й аналоги. Найпопулярніші з них:

 • BOSH super R6 FR7DTC;

 • Denso XUH 22TT;

 • HYUNDAI Spark Plug 18846-11070, аналог свічок NGK;

 • NGK ILZKR7B-11s;

 • DENSO SXU22HCR11S.

  Перша ознака, за яким можна судити про роботу свічок на 1,6-літровому Тігго — нерівномірна робота двигуна, троение на холостих обертах, збільшена витрата палива, а також складний запуск в холодну погоду.

   білий нагар

  Оцінюємо свічки за зовнішнім виглядом

  Колір нагару на електродах свічки може багато про що розповісти про стан свічок. Особливо в тих випадках, коли Пробіг Чері Тігго наближається до критичного для свічок. У нормальних умовах колір нагару на електродах свічки буде в діапазоні від світло-сірого до світло-коричневого.

  При цьому вкрай важливо, щоб свічки попрацювали не тільки в діапазоні холостих і малих оборотів, але і під хорошим навантаженням. Тоді діагностика буде більш об'єктивною.

  якщо свічка має нормальний колір нагару на електродах, це говорить про стабільну і коректну роботу системи живлення і запалювання. Такі свічки навряд чи потребують заміни. Однак якщо ми виявили відхилення в кольорі нагару, бажано вжити заходів щодо усунення несправності:

  1. Чорний нагар з характерним запахом бензину. У цьому випадку суміш занадто багата. Виною цьому може стати некоректно працюючий датчик кисню, проблеми з дросельним вузлом, а також невірну інформацію може надавати датчик витрати повітря. При цьому можлива перевитрата палива.
   чорний нагар
  2. Блискучий чорний маслянистий наліт буде говорити про потрапляння моторного масла в камеру згоряння. Крім того, двигун може нестабільно працювати на низах і холостих обертах, можлива перевитрата масла. В такому випадку слід звернути увагу на стан маслос'емних кілець і сальників клапанів. Також не завадить більш детальна діагностика двигуна.

  3. Кіптява глибокого чорного кольору, переважно суха. Такий симптом розповість про те, що свічка, швидше за все, підібрана невірно. Вона занадто холодна для 1,6-літрового двигуна Тігго, самоочищення електродів не виконується. В такому випадку рекомендується замінити свічки на більш гарячі або рекомендовані виробником.
   сірий нагар

  4. Нагар світлого сіруватого кольору. Це говорить про те, що є проблеми зі складом суміші, вона занадто бідна. Можливо, має місце підсмоктування повітря в приймальний колектор або дросельний вузол. Це може привести до перегріву двигуна і прогару клапанів і днища поршнів. Ситуація протилежна попередній, Свічка занадто гаряча. Якщо такий наліт супроводжується калильним запалюванням, свічки однозначно не відповідають вимогам виробника по калильному числу.

  5. Якщо ми фіксуємо на електродах свічки чисто білий тонкий наліт, це може говорити про потрапляння антифризу в камеру згоряння. Слід перевірити стан прокладки головки блоку. Свічки можна врятувати продувкою, але перевірити прокладку головки потрібно обов'язково.< / span>< / p> < / li>

  6. Відкладення на електродах брудно-білого кольору, швидше за все, пористі. Якщо відкладення мають характерний запах сірководню, варто задуматися про якість палива. Можливо, до бензину домішана присадка для збільшення октанового числа. Такі свічки можна почистити і обпалити, але бензин доведеться замінити.
   пористий нагар
  7. Схожа ситуація виникає, якщо електроди свічки мають червонуватий цегляний наліт. Це однозначно говорить про те, що в бензині містяться присадки для підвищення октанового числа з включенням марганцю і свинцю. В цьому випадку свічки міняємо, міняємо і заправку.

  8. Глибока кіптява оранжевого кольору повідомить нам про те, що у бензину занадто низьке октанове число або момент запалювання виставлений невірно. Також варто задуматися про зміну заправки.
   наліт

  9. Якщо на ізоляторі свічки виявлений глянцевий жовтий наліт, Свічка працювала в занадто важких умовах під великим навантаженням. Жовтий наліт проводить струм, тому можуть з'явитися ознаки пропуску іскри, провалів. Очистити такі свічки навряд чи вдасться, краще встановити нові і стежити за режимом роботи мотора.

   Заміна свічок на Чері Тігго 1,6 л своїми руками

   Для заміни свічок на 1,6-літровому двигуні Тігго нам знадобиться свічкова головка на 16 довжиною близько 30 мм з утримує гумкою всередині. Щоб дістатися до свічок, необхідно в першу чергу зняти пластикову декоративну накладку двигуна. Вона кріпиться на чотирьох кліпсах.

    знімаємо накладку

   Після цього знімаємо наконечник високовольтного проводу, але свічку викручувати не поспішаємо. Вкрай бажано продути свічковий колодязь стисненим повітрям, щоб видалити пил і сміття і не пошкодити сальник свічкового колодязя. В іншому випадку все це може потрапити в циліндри.

    викручуємо свічку

   Вивертаємо свічковим ключем свічку і перевіряємо її стан, а також зазор між електродами. Зазор не повинен перевищувати 0,7 мм. якщо Заміна свічок не планується, акуратно виставляємо зазор шляхом підгину бічного електрода.

    зазор

   Щоб зняти свічки на другому і четвертому циліндрах, необхідно відкрутити модуль запалювання. Для цього використовуємо ріжковий або накидний ключ на 8. 

   модуль

   Щоб було зручніше, краще відключити від модуля контактну колодку натисканням на фіксатори.

    фіксатори

   Нові свічки спочатку вкручуємо в колодязь від руки, а тільки після цього помірно затягуємо свічковим ключем, щоб не пошкодити різьблення в голівці блоку.

    установка

   Встановлюємо свічкові наконечники в зворотному порядку, запускаємо двигун і перевіряємо його роботу. Провали при розгоні, троїння та висока витрата палива повинні зникнути після заміни свічок.

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.