0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Кузов Geely CK з пробігом 150 000 км. Ламаємо стереотипи

У багатьох склалася упереджена думка до кузовів китайських автомобілів, особливо випуску до 2010 року. Водночас кожен прекрасно розуміє, що хороша антикорозійна обробка здатна значно продовжити життя будь-якому кузову. Кузов Geely CK 2008 року пройшов 150 тисяч км, тому повною мірою можна судити про його надійність.

Geely CK

Автомобіль був розроблений ще в 2003 році, а перший серійний СК з'явився в автосалонах в 2005-м. Рестайлінговий Geely CK 2008 року збирався в Україні на Кременчуцькому автоскладальному заводі. 

Слабкі і сильні сторони кузова Geely CK

Цей примірник Джилі СК всі 12 років експлуатується в режимі щоденного використання цілий рік і зберігається виключно на вулиці. 

бак

В першу чергу зазначаємо, що у Geely CK пластиковий бензобак, а це гарантує, що він ніколи не постраждає від корозії, до того ж попадання іржі паливо виключається.

лонжерони

Лонжерони автомобіля у відмінному стані, що, швидше за все, пояснюється своєчасної антикорозійною обробкою.

днище

Стики і шви на лонжеронах за 12 років експлуатації практично не постраждали ні від корозії, ні від механічних впливів і виглядають відмінно.

шви

З мінусів цього кузова можна назвати тендітні кромки порогів, що призводить до заминанню кромок, якщо неакуратно використовувати домкрат при заміні колеса.

поріг

Цей кузов домкратить бажано тільки через лонжерон, тоді пороги гарантовано будуть цілими.

загин

Але навіть у випадку з загнутими краями іржа не проступає в тих місцях, де упирався домкрат, кромка ушкодилася і розшарувалася.

пошкодження

2-міліметровий метал кузова запросто витримує дорожній піскоструй і потрапляння каменів по днища і арок. Навіть у тому випадку, якщо від удару каменю осиплеться антикорозійний шар, досить товстий метал не проржавіє наскрізь, як це може статися в інших автомобілях цього класу.

удар

Оскільки метал досить міцний, то при невеликих пошкодженнях у ДТП кузовну деталь можна не міняти повністю, а спробувати відновити.

двері

Кромки дверей знизу можуть мати сліди корозії, однак не більше ніж невеликі поверхневі ураження. Те ж саме спостерігаємо на кромках багажника.

багажник

Робимо висновки

Geely CK в цілому надійний і міцний автомобіль за зовсім смішні гроші. На 2020 рік екземпляр з пробігом близько 150 тисяч 2008-2010 року обійдеться всього в півтори-дві тисячі доларів в залежності від стану машини.

Що стосується кузова, як бачимо, за 12 років він піддавався тільки механічним впливам, які, втім, не викликали появу явних вогнищ корозії. При цьому не варто ігнорувати антикорозійну обробку днища, порожнин лонжеронів, колісних арок і порогів. В цьому випадку кузов прослужить довго і без особливих проблем.

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.