0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Як правильно відпускати зчеплення на Шевроле Авео

Для комфортного управління Шевроле Авео важливо не лише настроїти зручне сидіння і рульове колесо. Не останню роль при їзді грає і комфорт роботи з педалями.

При використанні механічної КПП водій використовує відразу 3 педалі – зчеплення, газ і гальмо. Відповідно, необхідно правильно розташувати ноги, що дозволить без проблем управлятися з педалями.

Педалі Шевроле Авео

Важливо відмітити, що помилки, що допускаються в розташуванні ніг можуть привести до неправильного натиснення педалі або її «втрати» у важливий момент.

У кращому разі це приведе до швидкої поломки окремих вузлів Шевроле Авео, наприклад, зчеплення або коробки перемикання передач. У гіршому – можна потрапити в аварію.

При цьому далеко не кожен автоінструктор правильно пояснює, як краще поставити ноги, щоб робота з педалями була зручною і безпроблемною.

Управляємо педалями Шевроле Авео правильно

Одним з найважливіших моментів є правильна робота з педаллю зчеплення. Особливо, коли йдеться про їзду по місту, парковці і здійсненні інших маневрів.

Неправильно видавлене або відпущене зчеплення може призводити до ривків, сіпання, або авто просто заглохне.

Багато новачків стикаються саме з такими проблемами, і тільки їх рішення дозволить нормально управляти автомобілем.

При натисненні на педаль зчеплення до упору лівою ногою п'ята торкається підлоги. Коли зчеплення необхідно відпустити, то п'ята підводиться і відходить назад разом з педаллю.

При натисненні на педаль зчеплення п'ята упирається в підлогу

Місце зіткнення стопи і педалі при цьому не змінюється навіть при багатократному видавлюванні зчеплення.

Проте багато хто помилково не відриває п'яту при відпуску педалі зчеплення Шевроле Авео, а дають їй ковзати по підошві.

При багатократному використанні зчеплення це призводить до того, що педаль з'їжджає із стопи, і доводиться переставляти ногу. Інакше натиснути на педаль стає неможливо.

Нога з'їжджає з педалі

Ще одне питання полягає в тому, куди прибрати ногу з педалі зчеплення якщо найближчим часом вона використовуватися не буде, наприклад, при їзді по трасі.

Багато хто залишає ногу на підлозі навпроти педалі. Також можна зустріти варіант, коли нога забирається на сходинку, розташовану збоку.

Ногу можна залишити навпроти педалі

Обидва варіанти правильні, просто в першому випадку це пов'язано з тим, що на старих моделях авто сходинки збоку не було, і водій втрачав вибір.

При цьому багато хто робить одну помилку, включаючи власників Шевроле Авео. Нога зовсім не забирається з педалі зчеплення, при цьому трохи притискуючи її.

Зрештою диск постійно під напругою, і відбувайся спалювання зчеплення. Через це незабаром його доведеться замінювати.

Не слід тримати ногу на зчепленні притискуючи трохи педаль

Якщо виникає необхідність у використанні педалі зчеплення ногу слід підводити заздалегідь. Хоча багато новачків роблять це в останню мить, допускаючи різкий удар з натисненням на педаль.

Це також дуже негативно позначається на працездатності вузла, скорочуючи термін його експлуатації.

Праву ногу розміщуємо навпроти педалі гальма. П'ятою упираємося в підлогу, пальці переміщаємо при необхідності з газу на гальмо і назад.

Праву ногу ставимо навпроти педалі гальма

Навіть по накладках педалей Шевроле Авео видно, що стираються вони тільки з одного боку. Також на розташування ноги вказує стертий і проломлений килимок.

При цьому немає необхідності постійно переставляти ногу, що іноді ускладнює контроль газу-гальма і може привести до аварійної ситуації.

Повністю ногу з педалі гальма або газу прибирати не слід ніколи, до моменту повної зупинки автомобіля і відключення двигуна і включення ручника.

Проте на деяких автомобілях педаль газу розташована сильно глибоко. У таких випадках ногу між педалями газу і гальма доведеться переставляти повністю.

Це пов'язано з тим, що перемістити тільки передню частину ступні буде неможливо, оскільки вона зачіпатиме педаль гальма при переміщенні з педалі газу.

Іноді педаль заважає і потрібно переставляти ногу

На Шевроле Авео подібної проблеми немає, проте на ряду інших авто можна зіткнутися і з такою проблемою.

Важливо правильно використати ставити ноги і управляти педалями, і тоді особливих проблем в русі виникнути не повинно.

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.