0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Передпродажна підготовка Шевроле Авео Т250

Однією з важливих умов успішного продажу автомобіля є його стан. Іноді заздалегідь треба вкласти кошти на проведення невеликого ремонту.

Це дозволить істотно підвищити вартість авто при продажі. Особливо, коли йдеться про старі автомобілі, наприклад Шевроле Авео Т250. 

Шевроле Авео

Вік представленої моделі частенько складає більше 10 років, переважно є ушкодження після аварій. Також не слід відкидати природний знос.

Відповідно, виникає цілий ряд проблем, які бажано усунути до того, як авто буде виставлено на продаж.

Деякі проблеми Шевроле Авео Т250, які слід усунути перед продажем

Передусім необхідно привести в порядок кузов авто. Наприклад, усунути проблеми з лакофарбним покриттям, прибравши наявні подряпини.

У більшості випадків зробити це досить легко, іноді досить простої шліфовки. Проте в деяких випадках може знадобитися фарбування. 

Усувається подряпини

Також слід перевірити кузов на наявність вм'ятин, і при їх виявленні максимально вирівняти поверхню.

Особливу увагу слід приділити аркам Шевроле Авео, які після тривалої експлуатації можуть почати гнити. Проте навіть арки не можна назвати найвразливішим місцем.

Перевіряємо арки

Куди гірше ситуація з порогом. У деяких місцях він прогнив наскрізь, а при ударах з нього обсипається фарба і відгнивші шматки.

Ремонтувати його немає сенсу, та і зробити це неможливо. Такий поріг тільки замінювати повністю.

Поріг прогнив

При цьому подібна картина спостерігається тільки з правого боку автомобіля. Представлене авто використовувалося як учбове і їздило переважно по крайній правій смузі.

А саме на цій смузі якість дорожнього покриття найгірша, завжди збираються калюжі і снігові замети. Із-за дії цих елементів і вийшла подібна картина.

З лівого боку арка і пороги Шевроле Авео в цілком нормальному стані і ремонту не вимагають.

З лівого боку авто виглядає краще

Поширеною проблемою цієї моделі є непрацюючі задні электросклопідіймачі. Якщо з передніми проблем немає, то ось задні доводиться регулярно лагодити або міняти.

Не працюють кнопки стеклоподъемника

При цьому бажано міняти і центральний блок управління склодіймачами, що забезпечить нормальне функціонування нових задніх елементів.

Варто відмітити, що шукати небиту і нефарбовану машину з більш ніж 10-річним терміном експлуатації немає сенсу. У абсолютній більшості випадків їх били і перефарбовували.

Модель на огляді біта і ззаду, і спереду, після чого проводилося відновлення і фарбування Шевроле Авео.

Почало підривати лак і під дверною ручкою. Бажано не відкладати таку проблему надовго і провести локальне фарбування.

Підриває лак під дверною ручкою

Інакше проблема може стати масовою, і доведеться перефарбовувати усі двері.

Почало підривати фарбу на передньому крилі. Бажано провести заміну повністю, але в крайньому випадку слід виконати хоч би локальне фарбування.

Почало підривати фарбу на крилі

Також можна привести в порядок хромовані дверні ручки, замінивши їх або обклеївши новим покриттям. Це помітно поліпшить вид авто і не зажадає істотних вкладень.

Замінюваний хром на ручці

Важливо враховувати стан салону. На представленому Шевроле Авео була пофарбована панель, встановлено дзеркало заднього виду з монітором, а також проведений ряд інших робіт.

При приведенні автомобіля в адекватний стан його вартість при продажі можна збільшити на 10-40%, залежно від первинного виду і кінцевого результату ремонту.

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.