0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Поліровка задніх ліхтарів і передніх фар на прикладі Деу Ланос

Задні ліхтарі і фари Деу Ланос є важливою складовою автомобіля. Саме завдяки цим елементам вдається означати габарити автомобіля, освітлювати дорогу, попереджати інших учасників дорожнього руху про здійснювані маневри.

Фары Дэу Ланос

Конструктивно елементи досить схожі, хоча фари можна віднести до складніших. Проте, існує безліч схожих елементів – джерел світла, розсіювачі. Також в конструкції фари передбачений відбивач.

Одним з важливих елементів є саме розсіювач – зовнішня частина фари чи ліхтаря, що виготовляється із скла чи пластика. Саме цей елемент відповідає за захист джерела світла від зовнішньої дії, а також забезпечує досить високу передачу світла від джерела.

Проте при експлуатації автомобіля розчіювач отримує помітні ушкодження. Відбувається це із-за дії абразивних матеріалів від коліс поруч проїжджаючих машин, попадання комах, каменів або інших предметів.

Зрештою зовнішня частина фари втрачає свою прозорість, тьмяніє, і починає помітно гірше передавати світло. Це позначається на безпеці власника Деу Ланос, а також інших учасників дорожнього руху.

Помутніння фари

Особливо негативний ефект проявиться при погіршенні видимості із-за потьмяніння фар, а також задніх ліхтарів в нічний час. Щоб мінімізувати негативні наслідки можна провести поліровку фар.

При цьому не унеможливлюється використання підручних матеріалів, які у більшості своїй є у кожного автовласника. Про один з таких способів і піде подальша мова.

Проведення поліровки фар і ліхтарів Деу Ланос з використанням підручних засобів

Для проведення усіх необхідних робіт по відновленню світлопропускання зовнішнього скла фар і задніх ліхтарів знадобиться шуруповерт з полірувальною насадкою, прозорий лак у балончику, малярний скотч, наждачний папір для роботи по мокрому 360, 500 і 1000, зубна паста і крейда.

Готуємо усе необхідне

Для підготовки полірувальної пасти замочуємо крейду у воді. Після того, як крейда добре розмокнула, роздавлюємо його до однорідної субстанції. Далі додаємо в крейду основу, що складається із зубної пасти і ретельно все перемішуємо. Замість пасти можна використати рідке мило.

Перемішуємо крейду із зубною пастою

Щоб отримана суміш не засохнула на відкритому повітрі можна запресувати її назад в тюбик з-під зубної пасти. Тим паче, що надалі так зручніше наноситиме потрібну кількість суміші.

Розпочнемо поліровку із задніх ліхтарів Деу Ланос. З ними менше складнощів при проведенні робіт, оскільки ушкоджуються в процесі експлуатації вони значно менше. Тут буде досить простої поліровки без використання складних засобів.

Заздалегідь ретельно вимиваємо задні ліхтарі. Це необхідно для того, щоб прибрати бруд і частинки абразивів, що осіли на поверхню. Перед початком поліровки губку необхідно добре змочити.

Готуємо задні ліхтарі до поліровки

Після цього наносимо на губку невелику кількість підготовленої полірувальної суміші і рівномірно розподіляємо її по поверхні. Зайву вологу з губки видаляємо, після чого починаємо полірувати поверхню заднього ліхтаря.

Для не дуже складних випадків вистачає 1-2 хвилин поліровки, після чого поверхня стане прозорішою. У кінці залишається тільки ретельно промити поверхню ліхтаря проточною водою.

Поліруємо ліхтар декілька хвилин

З фарами Деу Ланос ситуація значно гірша. Вони помітно пожовтіли, відповідно, доведеться повозитися більше. Зокрема, доведеться обробляти поверхню фари наждачним папером, починаючи з 360 і закінчуючи 1000.

Проводимо обробку поверхні наждачним папером до того моменту, поки поверхня не стане повністю каламутною.

Наждачним папером обробляємо поверхню фари до повного помутніння

Після цього обклеюємо простір навколо фари малярним скотчем. Додатково використовуємо газети, щоб прикрити максимально велику площу. Це необхідно для того, щоб не забруднити і не пошкодити покриття капота і інших елементів кузова.

Обклеюємо поверхню навколо фари

Наносимо на фару лак з балончика. Заздалегідь його необхідно ретельно збовтати, щоб лак став однорідним. Проте при першій обробці було допущено декілька помилок, через що доведеться все переробляти.

Зокрема, лак погано тримається на поверхні, обробленій 1000-м наждачним папером. Також не врахували, що машина стояла на сонці і поверхня фар встигла розігрітися. Через це лак порепався і помутнів.

Із-за помилок лак порепався і помутнів

Повторно поліруємо поверхню фари Деу Ланос використовуючи цього разу 500-й наждачний папір. Процес поліровки продовжуємо до того моменту, поки фара не стане мутно білою.

Знову наносимо лак, проте перший раз наносимо тільки тонкий шар, тримаючи балончик на помітному віддаленні від фари. Тільки після того, як він трохи підсохне, наносимо ще один шар – основний.

Після очищення наносимо новий шар лаку

Після нанесення лаку необхідно стежити за тим, щоб на поверхню фари не сіли комахи і не потрапляв пил. Лак краще наносити у безвітряну погоду або в приміщенні. Також важливо стежити за тим, щоб при нанесенні лаку не утворювалися потьоки.

Після висихання лаку проводимо поліровку фар Деу Ланос. Це дозволить отримати максимальний результат проведення робіт по відновленню світлопровідності зовнішнього скла фар. Результат стає помітним відразу після завершення усіх дій.

Поліруємо фару і перевіряємо результат

Процес досить тривалий, проте дуже простий і не вимагає особливих навичок. Для більшої зручності можна просто провести демонтаж фари і виконати усі роботи в зручному місці.

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.