0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Як знайти неробочий запобіжник на Чері Елара

Схема електрообладнання автомобіля Чері Елара А21 повністю ідентична декільком іншим китайськими моделями. Річ у тому, що Chery Elara продавалася під кількома іменами та індексами. 

У Китаї цей автомобіль був відомий як Chery А5, а в інших країнах його продавали під назвами Chery А520, Chery Fora, Chery Estina, Speransa A516. Власне, в цьому і полягає складність пошуку інформації по цьому автомобілю.

Elara

В Україні Chery Elara випускалася на Запорізькому автозаводі, сьогодні зустрічаються екземпляри в основному 2008-2009 років випуску з дволітровими атмосферними моторами потужністю 130 сил в єдиній комплектації. 

Особливості реле і запобіжників Chery Elara

Електрообладнання, зокрема, блоки реле і запобіжників, не відрізнялися надійністю. Часто закисає монтажні плати, що викликало збої в роботі всієї електроніки. Проблема в тому, що монтажні блоки розкидані по всьому автомобілю. 

Тому не знаючи точної схеми розташування запобіжника, знайти проблему було проблематично, особливо в дорозі. Ми зібрали всю інформацію по монтажним блокам реле і запобіжників ЧеріЕлара, тому тепер знайти згорілий запобіжник буде просто.

схема

Як і у всіх сучасних автомобілях, на Chery Elara застосовується одно провідна схема, тобто плюсовий імпульс подається безпосередньо на контакт приладу, а в якості маси служить кузов автомобіля.

Салонний блок ISU

электронный салонный блок

Головна особливість електрообладнання Chery Elara в тому, що відразу після акумулятора встановлений блок запобіжників всіх ланцюгів схеми, а ряд елементів підключений через електронний блок ISU, який знаходиться під панеллю приладів.

Цей блок відповідає за ланцюга:

 • освітлення салону;

 • центрального замка;

 • склопідйомників;

 • обігрівача дзеркал заднього виду, лобового і заднього скла;

 • задні протитуманні фари;

 • задні ліхтарі.

Комі того, блок управляє не тільки всіма ланцюгами салону, але і сигналізацією. При спробі несанкціонованого доступу він затримує спрацьовування систем салону і запускає сирену, яка встановлена під капотом.

Щоб дістатися до цього блоку, необхідно відкрутити два гвинти під рульовою колонкою, підняти блок і зняти його з засувок. Ось схема установки запобіжників в блок ISU.

салонный электронный

А ось розшифровка запобіжників.

Блок запобіжників в салоні

салонный блок

Зліва від рульової колонки під передньою панеллю знаходиться салонний монтажний блок запобіжників.

блок1

Розшифровка запобіжників виглядає наступним чином.

Підкапотний блок запобіжників

Праворуч від двигуна знаходиться підкапотний блок запобіжників і реле. 

подкапотный

Щоб зняти кришку блоку, необхідно просто віджати фіксатори та потягнути кришку на себе. На монтажній платі розташовані запобіжники та реле.

предохранит

Ось розшифровка запобіжників підкапотного блоку.

описание1

Схема розташування реле подкапотного блоку.

реле

Реле, які знаходяться в підкапотному блоці:

 1. Реле фари ближнього світла

 2. Реле фари дальнього світла

 3. Реле АСС1

 4. Реле паливного насоса

 5. Реле компресора кондиціонера

 6. Реле ланцюга АСС

 7. Реле системи запалювання

 8. Реле вентилятора кліматичного блоку

 9. Реле стартера

 10. Реле системи управління двигуном (EMS)

 11. Знімач запобіжників

 12. Запасний

Блок запобіжників ланцюгів живлення

Цей блок знаходиться біля акумулятора і виглядає наступним чином.

аккумуляторный блок

У ньому знаходяться плавкі силові запобіжники без корпусів на 50А, вони розмикають силові ланцюги при короткому замиканні. Якщо один із запобіжників цьому ланцюзі розплавився, необхідно замінити його ідентичним.Вкрай не рекомендується використовувати дріт для відновлення цього блоку.

Схема блоку показана нижче.

силовой

Розшифровка ланцюгів акумуляторного блоку запобіжників:

силовые

Таким чином, досконало знаючи розташування всіх запобіжників системи електрообладнання Chery Elara, можна швидко знайти згорілий запобіжник або неробоче реле та усунути несправність своїми руками.

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.