✓ 096-800-55-04
✓ 066-404-20-20
Автозапчастини від Постачальника
Працюємо з 2009 року: пн-сб 9:00-19:00
Доставка по всій Україні
➤Кращий каталог для ремонту
➤автомобілів Чері, Джилі і Грейт Вол
➤Окремий розділ запчастин для Деу і Шевроле
➤Завжди низькі ціни в магазині і великий вибір
КошикВи вибрали: 0 товарів
Розкажіть друзям

Особливості обміну та повернення запчастин

Наш інтернет-магазин може обміняти придбані у нас запчастини або повернути за них всю суму, якщо відбулося так, що вони з якоїсь причини стали непотрібними. Щоб скористатися такою послугою, вам обов'язково знадобиться документ, що підтверджує придбання даних виробів саме у нас, і упаковка, якої не намагалися розкрити для пробної примірки деталей. Ви маєте повне право обміняти або повернути товар не пізніше десяти днів з моменту його придбання.

Ми просимо вас також з розумінням ставиться до нашого інтернет-магазину http://zapchasti-chery.com.ua/ua/ і не зловживати нашим хорошим ставленням.

Якщо ви хочете повернути продукцію, то просто повинні знати вимоги, які до неї пред'являються:
  • незалежно від причини повернення товару, він повинен знаходитися в первісній упаковці;
  • упаковка не може мати будь-які несправності або написи (розтин упаковки в призначеному для цього місці не відноситься до її пошкоджень).
Автозапчастини з візуальними дефектами, які є заводським браком або отриманими внаслідок неправильного зберігання, можуть бути замінені аналогічними або вся їхня вартість буде відшкодована протягом 14 днів після покупки. Після закінчення цього періоду, на жаль, ні обмін, ні повернення грошей неможливий.
 
Наш магазин забезпечує схоронність і цілісність замовлення до моменту оформлення відправлення в транспортно-логістичної компанії.
 
У разі виявлення пошкоджень, отриманих при перевезенні, претензії пред'являються компанії-перевізнику. Перевіряйте збереження товару при отриманні!
 
Ми гарантовано повернемо вам вартість товару не пізніше 5 днів після його отримання назад і проведення стандартних експертиз. Гроші будуть перераховані на надані вами реквізити.
 
Ми входимо в положення наших клієнтів, тому кожен може розраховувати на те, що купується вами продукція буде замінена новою в разі несправності або виплачена за неї сума буде повернута. При цьому пересилання товару здійснюється за рахунок покупця.
 
 

Новини

Чері Тіго відгуки власників: слабкі сторони і загальне враження Чері Тіго відгуки власників: слабкі сторони і загальне враження

Доля підготувала для цієї моделі особливу роль. У свій час саме цей автомобіль познайомив вітчизняного споживача з таким класом китайських машин, як кросовери. Саме Тіго довелося стати першопрохідцем. І саме Чері вдалося серйозно закріпитися в цій ніші, розвиваючи та покращуючи експлуатаційні...

Ремонт Чері Тіго: що рекомендують досвідчені власники Ремонт Чері Тіго: що рекомендують досвідчені власники

Чері Тіго вперше постав перед широкою публікою в 2005-му році, і цілих шість років випускався практично без змін. Заводське позначення моделі – Т11, що, втім, багато власників автомобіля знають і так. За цей період часу власниками напрацьована величезна практика по експлуатації та...

» Всі новини

.